Головна : Новини

Серце - насос нашого організму!

, 10:47
0 522

Наш організм являє собою досить складну, комплексную систему, що складається з органів і систем, кожен з яких виконує свою, критично важливу функцію. Розглянемо приміром серце. Це природний насос нашого організму, які по магістральних та периферійних судинах перекачує кров, несучу корисні речовини в кожен його куточок.

Отже, хвороба сердца або судин, може стати серйозною перешкодою на шляху постачання організму живильними частинками. До речі, хворобами серця займається така галузь медицини, як. Згідно зі статистикою Світової Організації Охорони Здоров'я, серцево-судинні захворювання є причиною найбільшої кількості летальних результатів кризи або затяжної хвороби.

Згідно з тією ж статистикою, тільки в Росії, щорічно більше половини смертей унаслідок хвороб припадає на проблеми з серцем, що в цілих чотири рази менше, ніж, приміром, при онкології. Відгородити себе від подібних проблем можна дотримуючись певних правил, що стосуються нашого способу життя (харчування, руховоїактивності і т. п.).

Важливим моментом в даному випадку є своєчасна і правильна діагностика. Але враховуючи, що здійснити її можна лише в умовах медичних установ, постійно відвідувати їх з діагностичною метою навряд чи вийде. Тим не менш, розвиток проблем можливе зумовити, керуючись пропределенія знаннями в даному питанні.

Слід стривожиться при появі болю в ділянці проекції серця, прискорене серцебиття і поява задишки навіть при порівняно легких навантаженнях, млявість, набряклість ніг, сильна пітливість та інше. Оскільки всі проблеми серцево-судинного типу знаходяться в компетенціїтакого розділу медицини, як кардіології то, отже, при найменшому сумніві або підозрах на цей рахунок необхідно звертатися за консультацією до кардіолога.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ