здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Підшлункова залоза і її функції

Квітень 16 2015

Наш організм є одним з найбільш складних і совершенних на планеті, з точки зору еволюції, пристосованості до умов проживання та функціонування самого організму. Він являє собою сукупність різних органів і систем. які діють в сукупності, виконуючи при цьому свої конкретні функції.

Всі процеси, які відбуваються всередині організму, контроліруются за рахунок вироблення контрольних компонентів - гормонів, ферментів. За їх вироблення (секрецію) відповідає ендокринна система, яка складається із сукупності секреторних залоз, що виробляють необхідні ферменти і гормони в достатній для нормального функціонування системи кількості. Однією з найбільш важливих залоз в організмі є поджелудочная заліза людини. Вона є не тільки складовим компонентом ендокринної системи, а й важливим органом системи травлення. Більш детально про підшлунковій залозі можна прочитати на сайті:.

Функції підшлункової залози можна умовно розділити на дві великі групи:

  • внешнесекреторная, яка полягає у виробленні так званого панкреатичного соку, багатого травними ферментами;
  • внутрисекреторная або гормональна, яка реалізується за рахунок секреції групи гормонів, що надають критичне регуляторний вплив на обмінні процеси (вуглеводні, жирові, Білкові).

Ферментативна, травна складова залози представлена ??секрецією таких важливих ферментів, як трипсин, хімотрипсин, амілаза, панкреатическая ліпаза. Гормональна функція полягає у виробленні найважливіших метаболічної гормонів - глюкагону та інсуліну, які, відповідно, підвищуют або знижують рівень глюкози (цукру) в крові. Саме, внаслідок порушення секреції інсуліну людина стає схильним розвитку одного з найтяжчих, відомих науці хронічних захворювань, - цукрового діабету.

З погляду анатомії та фізіології людини, підшлункова залоза являє собою подовженое утворення, яке знаходиться позаду шлунка, щільно примикаючи до дванадцятипалій кишці. Своєю назвою вона зобов'язана тому, що якщо дивитися на людину у вертикальному положенні, то вона знаходиться якраз під шлунком. Це досить-таки велика залоза, яка в зрілому віці може досягати 15-20 см в довжину, при вазі до 80 м З точки зору строїння залози, виділяють її макро- і мікрокомпоненти. До першої групи відносять головку, тіло і хвіст. До другої групи належать екзо- та ендокринні зони всередині залози.

← Відпочинок в екологічно... Історія традиції дарувати... 
Переглядів: 350
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен