Головна : Новини

Історія традиції дарувати подарунки

, 18:58
0 472

Майже кожна людина любить отримувати подарунки. Сьогодні це взагалі не проблема - достатньо просто відвідати базар, і подарунок у вас в руках. Однак мало хто знає саму історію виникнення даної дії. Насправді дарувати подарунки почали ще давно. Подарунком називали певні речі або послуги, які приносили людям задоволення і радість.

На Русі слово подарунок замінено було на "гостинець". Більше проале було поширене в селах. Даний гостинець символізував добре ставлення однієї людини до людини, якій вручали подаруночок.
Іноді не всі подарунки доставляти радість людям, особливо це стосується кольорів. Раніше не дарували жовті квіти, проте з часом змінилося ставлення до жовтого кольору, і тепер жінки з радістю приймають цет гарненький букетик мімоз.

Цікаво дізнатися, як же подарунки дарувати в старовину. У   Вавилоні і Шумері дарували золото та срібні прикраси. Найкращі подарунки дарували в Стародавній Греції. Переважно тут поважали золоті прикраси, рукописи, коней, хіонськое вино і вісон з Єгипту. Що ж стосується арабських стран, то там обмінювалися рабами, дорогою тканиною, зброєю, кіньми і пахощами.

У середні роки в Європі дуже цінували золото. Тому з особливою повагою ставилися до лихварів. Королі в свою чергу дарували лицарям землі тільки за особливі заслуги. Іноді могли подарувати і сади. Однак це траплялося дуже рідко.

Дарувати подарунки - це дар. Завжди робіть це з посмішкою і почуттям піднесеного. Дарувати радість близьким і рідним людям має бути тільки процесом, який несе задоволення. А для того, який краще вибрати подарунок вам потрібно знати смаки людини і чим він захоплюється.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ