здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Особливості договору купівлі-продажу транспортного засобу

Квітень 27 2015

Купівля або продаж будь-якого транспортного засобу передбачає собою складання відповідного договору.
Цезокрема стосується купівлі-продажу автомобілів та мотоциклів усіх моделей і типів як вітчизняного, так і іноземного виробництва, а також інших агрегатів до них, тобто рам, кузовів, двигунів та інші. До речі, вони не повинні були бути в експлуатації і обов'язково пройшли відповідну сертифікацію, яка встановлена ??правилами торгівлі транспортнимі засобами.

Важливо пам'ятати, що продаж засобів автотранспорту дозволяється особам, які досягли 18 років, а коштів мототранспорту - з 16 років і має бути дозвіл батьків або опікунів.

Заборонено продавати ті транспортні засоби, в яких є дефекти або ті,які загрожують безпеці руху або ж ті, що за технічним станом не відповідають відповідним нормам і стандартам.
Коли відбувається продаж транспортного засобу з неналежною якістю або ж неповним комплектом, то обов'язково ціна повинна бути зменшена і даний засіб знімається з гарантії. Ці дані повинні бути проінФормувати покупцеві. Також на даний транспортний засіб видаються такі документи:

1. Сервісна книжка.
2. Довідка-рахунок, яка вважається підставою для реєстрації транспортного засобу в органах ДАІ.
3. Інструкція про порядок експлуатації.
4. Касовий (товарний) чек, що підтверджує факт покупкі.

Якщо ж сталося так, то сервісна книжка відсутня, то покупцеві видається довідка про те, що була проведена передпродажна підготовка. Пам'ятайте, що довідка-рахунок повинна бути виконана чорнилом від руки одним і тим же почерком або машинним способом. Також підписано керівником або його заступником, головним бухгалтера і обов'язково має бути печатка.

У разі виявлення покупцем недоліків у придбаному автомобіля або виробничих дефектів в гарантійний період, то він має право на безкоштовне усунення неполадок або обмін на новий автомобіль, в тому випадки, якщо при цьому він сам не порушив правила користуванняабо зберігання транспортного засобу, відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Виявлені недоліки мають бути усунені протягом 14 днів.

За обопільною згодою сторін договір може бути завірений нотаріусом, навіть якщо законодавство цього не вимагає.
Після того, як покупець пріобрел транспортний засіб, то він повинен протягом 10 днів зареєструвати його в органах ДАІ. Реєстрація відбувається за місцем тимчасового або постійного проживання громадянина.

Не потрібно реєструвати ті транспортні засоби, в яких підроблені або знищені ідентифікаційні номери вузлів і агрегатів. Важливо,що ті транспортні засоби, які не зареєстровані в ДАІ - заборонені в експлуатації.

← Китайська косметика TianDe Фільтри для води "Аквафор"  
Переглядів: 328
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен