Головна : Новини

Київський благодійний фонд «Мобілізація Добра»

, 16:15
0 421

Через рік з невеликим наша улюблена страна святкуватиме чверть століття з дня свого фактичного підстави, як незалежної держави. Для держави, в світових, історичних масштабах це термін може і невеликий, але якщо дивитися на це з точки зору пересічного громадянина, то це період досить значний. Якщо проаналізувати життя тих, хто народився в день нашої независимості, то сьогодні їм уже практично 24 роки. Що ця цифра означає для людини? Та дуже багато, адже за цей час ми встигаємо подорослішати, закінчити школу, ВУЗ, працевлаштуватися і навіть обзавестися сім'єю і дати початок новому поколінню українців. Враховуючи величезний обсяг роботи, який за цей час виконали громадяни, виникає закономірне питання, а чтпро ж зробила для них і для свого розвитку України, як держава?

Більшість з нас позитивної відповіді на це питання навряд чи знайде. Економіка розвалена практично у всіх сферах (особливо формотворчих - промисловості та сільському господарстві), медицина не витримує критики і т.д. Той, кому вдалося вижити втаких умовах 23 роки і не опустити руки, може по праву вважатися героєм. На жаль, весь цей час було багато випадків, коли простим людям була необхідна допомога (житлові питання, проблеми зі здоров'ям і т. П.), Які в силу величезної фінансової складової вирішити самостійно було неможливо. У таких випадках на допомогу приходили многочисленние благодійні фонди, які збирали гроші і кошти для нужденних. На превеликий жаль, такі проблеми існують і зараз, тільки раніше в цій допомоги не потребували так гостро ті, хто поставлений нас захищати - наша армія.

Створення фонду « Мобілізація Добра »

Хто міг подумати, щов XXI столітті на території України знову будуть проходити військові дії? Більше того, хто міг подумати, що їх ініціатором і прямим учасником виявиться раніше союзне, сусідське і за їх висловлювань - братська держава Росія. Удар у спину був нанесений рік тому, в умовах, коли від раніше однією з найпотужніших армій Європи залишилося всього да ничйого - кілька боєздатних підрозділів, та й ті не укомплектовані сучасною амуніцією і всім необхідним для ведення реальної війни.

В умовах, коли Міністерство оборони та держава фактично опустило руки, відправляючи в бій хлопців майже, як в 41, голих і босих, на допомогу нашим захисникам прийшли прості люді. Вони, ставши волонтерами та об'єднавшись в благодійні фонди, збирали і збирають гроші на забезпечення наших підрозділів. Одні з таких фондів став а: « Мобілізація Добра & raquo ;. Він був створений в розпал активної фази АТО для підтримки підрозділів 15 бригади зв'язку, яку відчутно пошарпало під Маріуполем, як і безліч подразделений ВСУ, з вини непрофесійних і зрадницьких дій вищого командного складу на рівні Генштабу.

Сьогодні, з декількох однодумців, « Мобілізація Добра » перетворилася на велику благодійну організацію, що об'єднує багатьох наших громадян і надає посильну підтримку не тільки звістам з 15 бригади, але і підрозділам десантників 79 бригади, артилеристам 55 бригади, 93 бригаді, перший танковому батальйону і багатьом іншим.

Підсумки

Сподіваємося, що наша діяльність згуртує і мобілізує небайдужих в місії допомоги тим, хто мобілізований для нашої ж захисту.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ