Головна : Новини

До якого хірурга краще звернеться в Уфі

, 10:04
0 478

Уфа є одним з найбільших центрів розвитку у всій Російської Федерації. З населенням більше 1 млн осіб столиця Башкортостану є також найбільш просторим для проживання містом країни, оскільки тут на одного жителя припадає понад 600 м. Кв. площі. Тут створені прекрасні умови для розвитку більшості галузей, а особливо нафтогазової, як формотворною для регіону. Прекрасно раЗВІТ тут і медицина, оскільки меддопомогу потрібна скрізь і навіть в Уфі. Хвороб, які щодня переслідують і долають міських жителів безліч, тим не менш, існує великий відсоток з них, лікування яких потребує оперативного втручання.

Відділення МБУЗ ??поклінікі № 44

Розділ медицини, якийвпритул присвячений вивченню гострих і хронічних форм захворювань, при яких показано планове або екстрене оперативне лікування, називається хірургією. В Уфі існують муніципальні та приватні медустанови, одним з профілів яких є хірургія. Одним з таких медустанови є поклініка № 44. Це в принципі багатопрофільний медичний цеНТР, але величезна увага тут приділяється також хірургії в амбулаторному порядку. Подібний порядок проведення лікувальних процедур передбачає одноденне лікування: в один і той же день проводиться діагностика, оперативне лікування і виписка. Якщо вам знадобився досвідчений, то знайте, що у відділенні МБУЗ ??поклінікі № 44 подібному профілем лікування підлягаючит наступні типи захворювань:

 • Захворювання дерматологічного профілю - запалення шкірних покривів і підшкірної клітковини;
 • Захворювання нігтів;
 • Захворювання сухожиль і суглобів;
 • Новоутворення шкіри і підшкірних м'яких тканин.

Спробуємо більш детально, хоч і коротко, описати всі ці моменти роботи клініки.

Дерматологічні захворювання

Це цілий комплекс захворювань шкіри, при якому потрібне оперативне лікування. Статистично, ця група захворювань становить дпро 70% від загального числа звернень в хірургію. Найчастіше, подібні проблеми викликає присутність бактерій стафілокока. Симптомами цієї групи захворювань можуть бути почервоніння та ущільнення на ділянці шкіри, болючість, набряк навколо ураженої ділянки, а також порушення його функцій. Серед захворювань дерматологічного профілю, які найчастішевимагають хірургічного втручання, можна виділити наступні:

 • Фурункули - гнійно-запальні процеси волосяних цибулин і суміжних тканин;
 • Карбункули - процес, аналогічний попередньому, тільки що характеризується просторістю процесу (такий собі ПОЛІФОМрункуліт);
 • Абсцеси - простіше кажучи місцеві гнійники;
 • Флегмони - обширні запалення клітковини різного походження;
 • гідраденіти - гнійні ураження потових залоз;
 • лімфадеіти - запалення лімфовузлів;
 • Бурсити - запалення слизових сумок.

Захворювання нігтів

До цього типу захворювань найчастіше відносять проблему так званого врослого нігтя. Воно вражає великі пальці ніг і супроводжується попостійної болем, набряком, почервонінням.

Захворювання сухожиль і суглобів

До цієї групи відносять близько-і внутрісуглобні новоутворення - кісти. Як правило, виникають дані захворювання в області зап'ястя, супроводжуються больовими відчуттями, але не порушують основних функцій сустава.

Новоутворення шкіри та підшкірних м'яких тканин

Це група захворювань, які об'єднує прояви новоутворення (папіломи, ангіоми, ліпоми, аденоми).

Висновки

Для проведення високоякісного медичного обслуговування по хірургіческому профілем у відділенні МБУЗ ??поклінікі № 44 створені прекрасні умови, які дозволять також пролікуватися і відновитися після операції.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ