загрузка...
Головна : Новини

Наркоманія, як одна із серйозних проблем

, 11:47
0 422

Наркоманія - це захворювання, яке виниклоає в результаті того, що особа зловживає наркотичними речовинами і знаходиться у прагненні до цих речовин. Зловживання якими лікарськими препаратами, наркотичними речовинами або іншими засобами призводить до того, що людина є в   психічної залежності від них.

Існують такі види звикання:

 1. Мононаркоманія - це звикання тільки до одного наркотичному речовини;
 2. Полінаркоманія - це звикання до декількох наркотичних речовин. Як правило, це звикання відбувається до наркотику і алкоголю.

Головною ознакою наркоманії є -Непереборний потяг до досягнення стану ейфорії. Коли людина постійно приймає наркотики, то його організм підтримує життєдіяльність на конкретному рівні, проте з часом призводить до виснаження, як психічних, так і фізичних функцій.

Людині не варто різко кидати зловживати наркотиками, пітому що це явище призведе до стану абстиненції і порушення функціонування всього організму. Зупинити цю хворобу допоможуть тільки лікарі. Чи не очевидно, що наркомани звертаються до них тільки тоді, коли відчувають загрозу для життя чи в організмі сталася передозування наркотичними речовинами.

  У цих випадках лікарі виявляютьтакі хвороби у наркоманів:

 • Судинна дистонія;
 • Порушується коронарне кровообігу;
 • Появи цирозу печінки;
 • Коліт;
 • Гастрит
 • І т. Д.

Які бувають наркотичні речовини?

Наркотичні речовини викликають стан наркотичного сп'яніння. При такому стані в організмі відбуваються такі зміни як:

 • Розширюються або звужуються зіниці;
 • Тіло находдеться в стані легкого похитування;
 • Байдужий погляд.

До речі, збудження можуть викликати і гриби або деякі лікарські рослини, що є отруйними. До них відносять такі рослини, як:

 • Звичайна гармала;
 • Чорна блекота;
 • Снодійний мак та інші.

З наркотичних речовин зазвичай виготовляють препарати, які використовують у медицині, як знеболюючі.

Які існують методи лікування наркоманії?

 1. Фармакологічеська детоксикація. Даний метод є широко відомий у світі. Оскільки лікування вимагає лише застосування різних лікарських препаратів. На жаль,   таких препаратів в чистому вигляді не існує. Тому,   лікарі комбінують декілька препаратів, зазвичай такі, які необхідні для лікування проявилися симптомів;
 2. Процедури: хемосорбция, плазмаферез і ліквосорбція. Дані процедури включають в себе пропуску крові через систему фільтрів, де знаходяться речовини з великою поглинаючою здатністю;
 3. Рефлексотерапія. Даний метод   стає популярний з кожним днем. Зазвичай його використовують при лікуванні важкіх форм наркоманії.

Існують і інші методи лікування і тільки фахівці призначають вам саме той, який найбільш підійде, оскільки обов'язково треба врахувати всі симптоми і стадію захворювання. Якщо ви маєте проблеми з наркоманією, то рекомендую вам пройти в реабілітаційному центрі "Джерело". Данийцентр вже вісім років рятує багатьох людей. Адже наркоманія, як уже говорилося, що це страшна хвороба, яка забирає життя багатьох людей. За всі роки діяльності було випущено дуже багато людей, які в минулому були наркоманами. До речі, жоден з них не повернувся до даної сфери, що дуже радує. Лікуватися можуть особи будь-якого віку, якимреально потрібна допомога професіоналів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ