Головна : Новини

Що потрібно знати про відкриття рахунків в іноземних банках?

, 19:59
0 911

За останній рік довіра доукраїнським і російським банкам істотно знизилося. Це пов'язано зі стрибком вартості іноземної валюти, а також введенням суворих заходів для утримання балансу в банківській сфері. Наприклад, при достроковому знятті депозиту ви втрачаєте 30% від загальної суми свого вкладу. Всі ці заходи змусили українців і росіян шукати банки « на боці & raquo ;, в доя их їх заощадження не знеціняться через пару місяців. Але перед тим, як відкрити рахунок у банку США, Ліхтенштейну, Австрії, Кіпру, вам варто врахувати кілька важливих нюансів. Розглянемо на прикладі найпопулярніших банків — США і Гонконгу.

Банківська система Гонконгу — надійна і перевірена часом. З кожнимм роком кількість вигідних пропозицій для клієнтів неухильно зростає, при цьому навіть мінімальні внески приносять істотну надбавку до вашої зарплати.

Сьогодні реальний шанс примножити свій капітал за рахунок внеску — це. Він розрахований на корпоративних клієнтів, які проводять трансакції в межах Гонконгу. Для тих компаній і приватних осіб, які збираються керувати рахунком віддалено, цей варіант, на жаль, не підходить. Але, якщо ви маєте намір відкрити своє представництво в Гонконзі, то преференції посиплються на вас, як з рогу достатку. Це і високі процентні ставки, і програма лояльності, і можливість поповнювати рахунок, коли завгодно.

Ситуація з американськими банками – зовсім інша. Шанс відкрити рахунок в одному з банків Америки є як у фізичних осіб, так і у корпоративних клієнтів. При цьому надавати документи про те, що ви є резидентом США необов'язково . Вам достатньо звернутися з проханням про відкриття рахунку в американському банку до специалістам порталу, і отримати доступ до банківського рахунку або платіжну карту протягом 2-3 тижнів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ