Головна : Новини

Лікування мастопатії

, 12:09
0 594

Мастопатія — це доброякісна хвороба молочних залоз, яка характеризується патологічним розростаєтьсяием внутрішньої сполучної тканини. З'являється хвороба внаслідок порушення гормонального балансу в жіночому тілі. Даний недуга має великий вплив на загальний стан багатьох представниць слабкої статі, а у великій кількості випадків може закінчитися наявністю жахливого діагнозу — рак молочної залози.

Убільш юному віці переважає прояв розростання залозистої тканини, після сорока років зазвичай зустрічаються кістозні форми хвороби. Однак найбільш запущеною формою прийнято вважати пролиферативную форму, вона може викликати прогресування злоякісної пухлини або стати поштовхом для ракового захворювання.

звичпро патогенний процес починається з розростання залозистої тканини, в жіночих грудей утворюються незначні ущільнення, сплетіння, іноді помічаються больові прояви.

У міру того, як іде час занепокоєння в стані перескакувати з однієї форми в іншу. Найбільш небезпечне те, що на її тлі можна не помітитьь прогресування доброякісного новоутворення. З цієї причини у разі явної проблеми з молочними залозами краще пройти додаткові огляди у лікаря пов'язані з різними аналізами.

Лікування

Найбільш важливе – вчасно прийти на прийом до лікаря і почати лікування мастопатіі на ранньому етапі розвитку, щоб вона не перетворилася у щось більш серйозне. Перед тим як лікар призначить оптимальне лікування мастопатії, потрібно буде пройти численні обстеження.

ділиться на два види: гормональне і негормональний. Все залежить від етапу розвитку. Виписується заспокійливі засоби для мінімізації напружень від стресових ситуацій, цілий список вітамінів, які беруть участь в гормональному врегулюванні, що приводять у порядок обмін речовин, а також речовини, налагоджують гормональний рівень.

У ході лікування мастопатії слід дотримуватися дієти: мінімізувати прийом жирів будь-яких видів;їсти більше овочів, висівок, фруктів, насичених вітаміном « Ц & raquo ;, і свіжу капусту. Краще й зовсім не є консервовані, солоні і копчені вироби.

Є декілька способів лікування мастопатії, у тому числі і медикаментозне лікування мастопатії. За рахунок значного досвіду вивчення даної недуги, в веденіі медиків є декілька методів лікування, які перевірені часом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ