Головна : Новини

Як добратись до Азовського моря

, 08:27
0 833

Ритм життя сучасного українця вкрай високий, адже досить часто кроме основної роботи доводиться шукати додатковий заробіток, який би дозволив більш вільно почуватися в умовах постійної інфляції та економічної кризи. Звичайно, заробити додаткові гроші в наш кризовий і практично воєнний час - це досить-таки вагома заявка для того, щоб відчувати себе впевнено, але ця ситуація призводить до того, що організм закономірно і швидко виснажується, а значить однозначно вимагає відпочинку. Причому, якщо ми говоримо про відпочинок, то він повинен бути в таких умовах саме повноцінним, тобто повинно відпочити і тіло, і душа як говоритися. Цілком очевидно, що зробити це в звичних побутових умовах (наприклад, взявши відпустку повалятися на діване будинку) практично нереально.

Найкращим місцем для відпочинку є те, яке знаходиться далеко від дому, бажано в іншому регіоні або кліматичній зоні. Якщо брати, наприклад, Україна, то таким місцем, яке і далеко, кліматом відрізняється є південний берег Криму, а також Азовське узбережжя. Враховуючи, що Крим з недавніх пір став для нас фактично недоступний, з огляду на те, що його "привласнила" силовим шляхом Росія, одним з найбільш пріоритетних напрямків для повноцінного відпочинку є узбережжя Азовського моря, а особливо та його частина, яка адміністративно відноситься до Запорізької та Херсонської областей. Східна "Донецька" частина з недавніх пір частично недоступна і небезпечна з оглядкою на збройний конфлікт на сході країни і часткову окупацію узбережжя на схід Маріуполя.

Де відпочити на Азовському морі?

Звичайно, Азовське узбережжя - це не південний берег Криму, але кліматичні умови, а також безпосередня близькість моря, робить цю годинуть країни досить ласим шматочком величезної кількості туристів з усієї України. Найбільш затребуваними азовськими курортами є:

  1. Кирилівка - один з найбільш популярних і затребуваних курортів Приазов'я. Це курортне селище з населенням трохи більше 3 тисяч чоловік, в якому створюються і куксивіруются оптимальні умови для пляжного відпочинку в колі своєї родини. При таких скромних розмірах, в самому селищі та території, прилеглої до нього функціонує більше трьохсот пансіонатів і баз відпочинку. Тут можна відчути величезну різноманітність атракціонів, як сухопутних, так і водних;
  2. Генічеськ - курортне містов західній частині Азовського моря. Тут також створені прекрасні умови, як для одиночного, так і сімейного відпочинку на морі. Прямо навпроти міста знаходиться знаменита Арабатська стрілка - кілька десятків кілометрів піщаних пляжів. Як і в Кірріловке, тут повно приватного та державного сектора відпочинку.

Як дістатися в Кіріловку

Для того щоб повною мірою оцінити всі принади відпочинку в цих селищах, необхідно спочатку потрапити в цей самий селище. Пасажирські здійснює регіональна туристично-транспортна компанія Багіра тур. Щодня в напрямку узбережжя відправляється чимало комфортабельних автобусів. відправляються по ежедневним маршрутами:, Запоріжжя - Кирилівка, Харків - Кирилівка, Київ - Кирилівка та інші.

Висновки

"Зробив діло - гуляй сміло" - так звучить відоме прислів'я, а даному випадку її доречно перейменувати в формат "відпочивай сміливо", відвідуючи Кирилівку вожно Арабатської коси.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ