здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Стоматологія Київ: загальні тенденції розвитку в 2015 році

Травень 22 2015

Ринок стоматологічних послуг – найбільш розвинений сегментринку в медичній сфері. Перші невеликі кабінети з'явилися в Києві ще в часи перебудови – державних коштів на лікування зубів з кожним роком виділялося менше, і так стали виникати приватні центри. У столиці найбільше зосередження приватних стоматкабінетів – до 60% від загальноукраїнського кількості.

Види стоматологогіческіх установ

В даний час є кілька різновидів закладів, які надають стоматологічні послуги в Києві:

  • державні лікарні – тут як і раніше зубне лікування безкоштовне, можлива доплата за деякі ліки. Такі поліклініки залишаються єдиним місцем обслуговування пенсіонерів, соціально незахищених верств. Їх частка на ринку не більше 10%;
  • корпоративні клініки – центри для лікування зубів великих корпорацій. Однак зараз тотілько деякі підприємства здатні утримувати такі центри, тому їх число в столиці не перевищує десяти;
  • стоматологічні центри медичних клінік , які пропонують пацієнтам комплексне лікування, а не тільки зубне. Їх частка на київському ринку теж невелика (не більше 1%), оскільки стоматологи воліють краще працювати на власне ім'я, ніж на ім'я медкомпаніі;
  • стоматологічні мережі – досить популярний вид бізнесу в Києві. Вони надають майже половину платних статмологіческіх послуг встолиці. Така їхня популярність пояснюється наявністю безлічі центрів, розкиданих по всьому місту, – пацієнт може вибирати, в якій з них записатися, залежно від свого розташування;
  • одиничні стоматкабінет – кабінети, в яких робітає 1-2 лікаря. Вони обслуговують до 75% столичних пацієнтів. Це пояснюється тим, що хворий звикає до певного лікаря і далі намагається обслуговуватися саме в обраного доктора.

: тенденції розвитку в 2015 році

Попит на послуги стоматолога в поточному році збільшиться,незважаючи на кризу, загальне падіння доходів населення – пацієнти раніше вибирають якість послуги. Частка на ринку одиничних кабінетів буде рости, а інших учасників – зменшуватися. Така тенденція пов'язана з недостатністю фінансування на стоматологічне лікування в державних клініках, корпораціях. Стоматологічні мережі, хоча,найімовірніше, і залишаться на київському ринку, однак втратять частину клієнтів за рахунок дорожнечі послуг – в таких центрах рівень цін вище через додаткових витрат на просування бренду, зміст адмінперсоналу, рекламу. Додатковий заробіток клініки зможуть отримати за рахунок стоматологічного туризму – оскільки рівень цінна лікування зубів в Європі, навіть близьких країнах СНД вище, багато іноземців, приїжджаючи до Києва, відвідують стоматологічні кабінети. Туристичний напрямок отримає подальший розвиток за умови припинення військового конфлікту.

← Меблі від виробника... Камені в жовчному - як... 
Переглядів: 346
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен