Головна : Новини

Камені в жовчному - як себе проявляють і як їх виявити?

, 22:12
0 391

Якщо в організмі порушується якийсь один процес, то це викликаєт неприємні наслідки для всього організму. Одним з таких неприємних негативних процесів   є поява каменів у жовчному міхурі. Зазвичай людина і не відчуває, що у   нього з'явився такий неприємний діагноз. Але це захворювання дуже шкодить всьому організму і уповільнює багато процесів, тому слід негайного лікування.

Симптоми при каменях у жовчному міхурі

Є певні симптоми, які сигналізують про наявність каменів у жовчному.

Захворювання у всіх проходить по-різному. Деякі люди не відчувають дискомфорту поки не зроблять УЗД, а є ті, які помічають неполадки даже при найменших появи каменів.

Зазвичай захворювання характеризується нападами різкого болю, присмаком гіркоти у роті, нудотою, неприємною відрижкою, здуттям живота. Такий основний перелік симптомів, пов'язаних з такою проблемою.

Навіть у людини, яка не відчуває постійногодискомфорту періодично трапляються напади болю в животі, лівій частині грудини, які схожі на серцеві.

Хворі можуть відчувати загострення після того, як з'їли жирну їжу, понервничали, переробили, з'їздили в тривалу подорож.

Щоб вчасно діагностувати захворювання – необхідно постійно проводити . Якщо не видаляти або не лікувати камені, то травмуються стінки жовчного міхура. &Nbsp;  

Кілька слів про лікування каменів у жовчному

Не варто покладатися на те, що це захворювання пройде само собою. Воно потребує лікування. &Nbsp; Якщо у вас стався напад різкого болю в жовчному, то обов'язково пройдіть   УЗД черевної порожнини, при якому можна виявити 95% каменів.     &Nbsp;

За постановкою   діагнозу і його точного підтвердження не завжди слід хірургічна операція. Це залежить від ступеня захворювання. Але не варто проводити самолікування і пити всякі суміші і відвари. Деякі саморобні ліки можуть привести до закупорки жовчних проток. А це ґрунтовна причина для   хірургічного втручання. Треба проконсультуватися у гастроентеролога і хірурга. Тільки ці лікарі призначать правильне лікування. Є цілий комплекс терапії, який сприяє молодецькийенію   каменів з міхура. Ця терапія:

  • Знімає жовчні коліки;
  • Розчиняє жовчні камені;
  • Виводять залишки каменів з жовчного міхура.

Не всім пацієнтам підходить   лікарська терапія. Вона може проходити кілька років. Іноді вона викликає всяческіе ускладнення. Потрібен суворий контроль фахівців. Іноді краще провести операційне втручання.

Якщо ви своєчасно виявите це захворювання і вам правильно призначать лікування, то ви знизите ризик виникнення неприємних наслідків. У хорошій клініці вам і діагноз визначать і призначать правильне лікування.&Nbsp;

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ