Головна : Новини

Новий аромат Invictus від Пако Рабан

, 15:32
0 389

Це раніше були часи, коли чоловік користувався якимось одеколонм, в якості дезінфекції, тільки після гоління. Туалетною водою користуватися, якось було не прийнято, а найпопулярнішими ароматами були одеколони « Потрійний » і « Шипр ».   І майже від усіх чоловіків виходив цей запах. &Laquo; Невже таке було можливо? &Raquo; - здивуєтеся ви. А ви запитайте у своїх бабусь і дідусів, і воно вамточно це підтвердять. Але давайте залишимо юність наших бабусь в минулому, і поговоримо про часи нинішніх. Уявити собі сьогодні успішного чоловіка, щоб від нього не виходить аромат хорошою туалетної води, якось не виходить.

Сучасний чоловік і хороший парфум - завжди разом. За допомогою запаху чоловік подчеркаає свою індивідуальність, свій стиль. Бажання сподобатися протилежній статі змушує чоловіків користуватися туалетною водою, адже це майже єдиний спосіб звернути на себе увагу, так як інших прикрас чоловіки не носять. До вибору туалетної води чоловіки підходять дуже ретельно, вони дуже чутливі до запахів, і часто буває, щоодним і тим же одеколоном чоловік користується багато років, і рідко хоче його змінити.

Вибір туалетної води

А виявляється, дотримуючись правил, туалетну воду слід вибирати по сезонах, звичайно, при цьому враховуючи смак чоловіки.

  • Туалетна вода літа повинна освіжати її владельца. Її запах-це свіжий запах моря і легкого вітерцю;
  • Для осені краще вибрати туалетну воду   з нотками фруктових ароматів або запаху опалого листя;
  • Кращим ароматом зими будуть духи створюють затишок і тепло. &Nbsp; Вони ніби зігрівають запахом дерева і шкіри.

Крім того, вибираючи туалетну воду для чоловіка, слід враховувати його характер, щоб розкрити всі кращі його риси.     Якщо чоловік з сильним і владним характером, то і виходить від нього аромат повинен бути різким, насиченим. Чоловікам, люблячим подорожувати, підійде туалетна вода зі свіжим запахом, моря, ветра. І взагалі вибираючи Парфюмированая воду, необхідно слідувати своїй інтуїції. &Nbsp;

Пако Рабан

Бренд Пако Рабан один із значущих в сучасному світі. Його засновник, Пако Рабан, в 60-х викликав двоякі почуття, їм захоплювалися, і ним же обурювалися. &Nbsp; Саме він закликав жінок до незалежності, перевернул всі стандарти   і підкорив серця багатьох своєю сміливістю у творчості.

Аромати Пако Рабан – це символ вічної зухвалості, виклик ханжеству, вони стали символом тієї епохи. У 2013 році Paco Rabanne запустило новий чоловічий аромат. Планувалося, що цей аромат, буде ароматом спортсменів. Сама назва, щов перекладі з латині, означає « непереможний & raquo ;, говорить про успіх на перемогу. В ароматі присутні нотки грейпфрута, і морського бризу. На задньому плані чутні нотки лаврового листа і жасмину, а доповнює всю цю композицію деревні нотки гваякового дерева і дубового моху.

Дуже оригінальний флакон нового парФюман. Його вигляд нагадує кубок. Це кубок – трофей, отриманий під час перемоги.
А обличчям цього парфуму став тридцятирічний австралійський атлет Нік Янгквест. Всім своїм виглядом та фізичними формами показуючи, до чого треба прагнути сучасним юнакам і чоловікам. &Nbsp;

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ