Головна : Новини

Ремонтуйте кондиціонери в компанії «FROST AIR»

, 11:58
0 408

Так уже влаштована людина, що шукає в цьому світі комфортних умов для себе. Чого тільки не придумували люди для себе: та обігрівачі, і освіжувачі, і ще багато чого такого хорошого. Ось і кондиціонер придумали для цього.

Трохи історії

Від жаркого виснажливого сонця стародавні жителі рятувалися, хто як міг. Например, жителі стародавньої Індії придумали мочити у воді килимки, сплетені з трав, і класти їх на підвіконня. Випаровуючись, вода охолоджувала повітря, що надходить у приміщення. Так вийшло подобу « першого кондиціонера & raquo ;. Але в ті часи ніхто і не знав і не думав про кондиціонери, просто так було заведено. А згадка про перший кондиціонері   було в   1815. І то мова йшла не про прилад, а про стан повітря, саме так перекладається з англійської слово кондиціонер. Саме в той час Жанн Шабаннес отримав патент за винайдений метод регулювання температури в приміщеннях та кондиціонування повітря. Але на цьому все й закінчилося. Знадобилося майже сто років для втілення цієї ідєї в життя. Вілліс Карріер, інженер – винахідник з Америки зібрав першу холодильну машину. Треба відзначити, що думав він тоді не про комфорт робітників, які працюють в задушливих приміщеннях. Його винахід зменшувало вологість повітря, і покращувало якість друку в друкарні. Але не минуло й року, як у театрі Кельна були встановлені кондиціонери, апубліка насолоджувалася грою акторів в прохолодному залі. З тих пір минуло чимало років, а кондиціонери все так само затребувані і популярні.

Типи кондиціонерів

Кондиціонери можуть бути різні. І вибирати їх треба, виходячи з того, де ви будете його встановлювати. &Nbsp; Якщо ви хочете його встановити в спальні аборобочому кабіні, то потрібно вибирати ті, що не дуже шумлять, а для дитячої кімнати треба вибрати такий кондиціонер, який буде рівномірно розподіляти повітря, не утворюючи протягу. Для кухні, офісу, квартири і заміського будинку потрібно вибирати кондиціонери з відповідними характеристиками.

Що робити, якщо раптом трапилася поломка кондиционєра?

І ось ви, нарешті, вибрали, встановили, і насолоджуєтеся комфортним мікрокліматом в приміщенні. Але техніка, є техніка, що пішло не так, і сталася поломка приладу. &Nbsp; А до хорошого, як відомо, звикаєш швидко. Але не треба впадати у відчай, існують компанії, з ремонту кондиціонерів, потрібно тільки зверниться за допомогою. І не треба що – то самому намагатися виправити, після вашого ремонту, вам вже можуть не допомогти, доведеться купувати новий кондиціонер або жертвувати комфортом.

Тому довіртеся професіоналам,   з компанії « FROST AIR ».   Фахівці компанії можуть здійснити в найкоротші зроки, завдяки багаторічному досвіду. Їм під силу будь-які системи і типи кондиціонерів. У роботі використовують тільки сучасні інструменти високої якості. Фахівці виконують два види ремонту:

  • виїзної з оплатою виїзду і ремонту (ремонт на місці можна здійснити тільки для стандартних поломок);
  • в сервіс центрі, з оплатою виїзду, ремонту та доставки.

Але можуть бути і нестандартні рішення, залежно від обставин. Якісний ремонт, доступні ціни, індивідуальний підхід - ось головні переваги компанії! А оформити заявку і замовити зворотний дзвінок можна в онлайн режім. Так що якщо у вас трапилася така неприємність, як поломка кондиціонера, то ви тепер знаєте, що треба робити!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ