Головна : Новини

Що таке абдомінальна мігрень

, 11:44
0 1742

На жаль, доводиться констатувати , що безліч існуючих хвороб зьогодні   значно « молодіють ».   А це означає, те, що раніше спостерігалося у наших бабусь і дідусів, сьогодні ми бачимо у своїх дітей. &Nbsp; І це не може не насторожувати. Абдомінальна мігрень не є винятком. Сьогодні вчені підтвердили, що це захворювання зустрічається, і досить часто, у дітей, вік яких не іневишает 5-9 років. Правда, слід зазначити, що підлітки страждають від хвороби значно рідше.

Симптоми хвороби

дуже часто характеризується не тільки головним болем. Часто спостерігаються різі в животі, нудота і блювота. У малюків з'являються нудота, блювота, різі в животі, зняти ці зімптоми неможливо ніякими лікарськими препаратами, що викликає великі хвилювання у батьків. І дуже часто батьки списують це на харчування, можливо дитина з'їла щось не те. Але така думка помилкова. Якщо у вас або дитини з'явилися пульсуючі болі в голові і одночасно в животі, причому болі в животі не можна точно локалізувати, кажеться, що болить скрізь, то батькам варто замислитися. Але часто буває, що ці болі повторюються нечасто, що дає привід не сильно і турбується. Крім того, нудоту і блювоту списують на банальне отруєння. Відзначається, що після такого нападу, як правило, настрій стає знову відмінним. Буває, що   ні з того, ні з сього кидає в холоднийпіт або з'являються на шкірі червоні плями або, навпаки, блідість на обличчі. Тоді варто задуматися і звернеться за консультацією до фахівця. І не баріться, ніж раніше звернетеся, тим краще для вас. &Nbsp; Можливо,   починається   абдомінальна мігрень.

Як діагностують хворобу

Спочатку зверніться до дільничного лікаря, можливо Вам буде призначена консультація у невролога і гастроентеролога. Але якщо обстеження цих фахівців покажуть гарні результати, то лікар поставить попередній діагноз мігрень і порекомендує провести ряд досліджень. А потім ви проходите ряд обстежень:

  • томографія;
  • електроенцефалограма;
  • ультразвукове дослідження органів черевної порожнини;
  • загальний аналіз крові;
  • при необхідності треба ще пройти біохімічний аналіз крові.І   тільки після цього лікар може поставити вам діагноз: мігрень у вас чи ні.

Профілактика і лікування абдомінальної мігрені.

Слід зазначити, що дану хворобу можна лікувати традиційними або нетрадиційними методами. &Nbsp; І найголовніше-це харчування. Воно повинно бить збалансоване. Обов'язково слід дотримуватися режиму. Всі « шкідливі і непотрібні » продукти виключити (газована вода, копченості, жирне і ін.). Дуже добре діє на організм фізкультура і спорт, тому регулярне відвідування спортивних секцій, тільки на руку дітям. І поменше сидіння біля комп'ютера, діти повинні гуляти! &Nbsp; А з медікаменти дуже добре діють вітаміни. Всі препарати приймати тільки з дозволу лікаря.
З усього випливає: здоровий активний спосіб життя, правильне харчування, і забудьте про мігрень назавжди і не тільки про неї, а ще від багатьох хвороб!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ