здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

На замітку орендодавцю і орендарю

Травень 28 2015

Нікому не секрет, що сьогодні нерухомість є однім з прибуткових справ. Одні продають житло, а інші надходять ще розумнішими - здають в оренду. Зрозуміло, що такий бізнес досить непоганий. Однак варто знати права і обов'язки, як орендодавця, так і тих людей, які знімають квартиру або будинок, тобто орендарю. Перш варто відзначити, що обов'язково повинен бути договір. Він являє собою документ, який підтверджує ваші права.

Основними елементами договору є:

  • Вказівка ??сторін: орендодавця і орендаря.
  • Предмет договору, тобто що орендодавець здає, а орендар орендує. Тут мова йде про квартирі, будинку або про їх частини.
  • Мета оренди, тобто для чого надається приміщення і кому.
  • Також має бути зазначено про термін оренди і умови оплати. Оплата може бути двох форм: готівковій і безготівковій.
  • Вказується, хто і які комунальні послуги повинен оплачувати. Зазвичай до таких послуг відно-сятся витрати на: електроенергію, газ, воду, інтернет, вивіз сміття та інші.
  • Не забудьте вказати і про основні права та обов'язки орендодавця і орендаря. Зокрема, орендодавець має право час від часу перевіряти стан майна і всієї квартири, наданої у користування орендарю. Також обя-зуется у разі необхідності робити ремонт приміщення, сантехніки та іншого обладнання, якщо поломка виникла не з вини орендаря. Що ж стосується прав і обов'язків орендаря, то до них відносяться:

- Своєчасно здійснювати оплату;
- Дотримуватися санітарних правил;
- Дотримуватися протипожежнихнорм;
- До квартири та майна ставитися дбайливо;
- Використовувати приміщення тільки за його цільовим призначенням.

  • Обов'язково вказується порядок повернення приміщення.
  • Можуть бути зазначені і основні підстави, за якими може бути розірвано договір.

Обов'язково договір повиненбути підписаний обома сторонами і бажано його нотаріально засвідчити. Хоча печатка нотаріуса не потрібно.

Оренда квартир подобово

Наприклад, ви хочете. Потрібно розуміти що дана процедура має свої особливості. Обов'язково орендарю слід перевіряти приналежність умов приміщення для житла, провірити справжню ціну і вимагати укласти договір. Це необхідно щоб у майбутньому уникнути неприємностей. Коли ви оглядаєте квартири, то звертайте увагу на ті речі, які мають несправності, тому що після того, як ви будете здавати приміщення назад орендодавцю, то можете ще й заплатити за ці несправності. Це вам потрібно?

Ще важливо те, що варто перевіряти чи належить дане приміщення орендодавцю. Тому не бійтеся прямо питати про наявність документів, які підтверджують особу та право на власність.

Отже, оренда має і свої переваги. Пам'ятайте, що варто обов'язково підписувати договір, як на безстрокову оренду, такі подобово. Не забудьте узгодити і ціну за користування послугами. Важливо, щоб орендодавець не порушував права орендаря на користування житлом, а орендар, в свою чергу, дотримувався основних прав і обов'язків, які є в договорі.

← Що являє собою пронос... Що таке абдомінальна... 
Переглядів: 325
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен