здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чим характеризується медична книжка, а також для чого її використовують?

Липень 07 2015

Медична книжка - це такий документ, которий є також серйозним, як і ваша трудова книжка. Вона також все життя буде супроводжувати ваше працевлаштування.

Мало того, всяка формальна довідка (в басейн, в ДАІ і т.д.), буде отримана вами набагато, швидше, при наявності досить грамотно і правильно заповненої саме медичної книжки.

Отже, медична книжка не просто звичайна формальність, це історія безпосередньо нашого здоров'я, а також професійної придатності, до якої або роботі в досить тісному контакті з людьми, або ж, з різноманітними харчовими продуктами.

видаються працівникам абсолютно різних професій,а також організацій і виробництв, коли їх діяльність безпосередньо пов'язана із зберіганням, а також виробництвом, транспортуванням і реалізацією різноманітних харчових продуктів, води, навчанням і вихованням дітей, побутовим та комунальним   обслуговуванням населення.

Медичну книжку просто зобов'язані мати:

  • Працівники, робота яких тісно пов'язана з обігом харчової сировини, а також продуктів харчування (підприємства продовольчої торгівлі, громадського харчування, харчової промисловості і т. п.);
  • Працівники оздоровчих, а також освітніх установ для підлітків і дітей (школи, дитячі садки, коледжігімназії і т. п.).
  • Працівники комунально-побутового обслуговування (салони краси, перукарні, пральні, готелі і т. П.);
  • Працівники підприємств,   в руслі торгівлі, абсолютно різноманітних товарів (взуття, одяг, косметика, іграшки, побутова техніка, парфумерія, Автозапчасті і т. п.);
  • Працівники пасажирського транспорту (тролейбусні і автобусні парки, а також маршрутні таксі).

Цікаві факти

  • Медична книжка повинна зберігатися саме у адміністрації організації або в індивідуального предпрінімателя, а видавати її працівнику потрібно тільки на вимогу. При звільненні або ж переході працівника на іншу роботу, його медична книжка завжди залишається у її власника і обов'язково пред'являється вже за новим місцем роботи;
  • Медична книжка є офіційним документом безпосередньо суворої отчетности й видають її уповноважені Роспотребнадзорние організації - центри   епідеміології та гігієни - для того, щоб вносити результати обов'язкових профілактичних оглядів у лікарів, а також   гігієнічної атестації;
  • Медична книжка завжди підлягає голографирования, а також вона повинна мати обязательнпро друк безпосередньо організації Росспоживнагляду, яка її видавала. Вони не можуть, підлягають абсолютно вільному продажу, адже вони видаються тільки при зробленому гігієнічному навчанні;
  • Медичні огляди можуть проводити організації тільки лікувально-профілактичні. Результати таких медичних оглядів всігда заносяться на потрібну   сторінку тієї ж медичної книжки. Вони завіряються штампом, а також печаткою тільки лікувально-профілактичної організації, і, звичайно ж, підписом лише посадової особи, яка відповідальна за діяння медичного огляду.

← Злість і методи її... Протеїни: Шкода або... 
Переглядів: 304
Автор: Марічка Козинець

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен