Головна : Новини

Де лікується в Південній Кореї

, 13:43
0 596

В останні два десятиліття світ став значно більш відкритим. Це сталося нетільки завдяки лібералізації візового законодавства країн, а й за рахунок колосального стрибка в розвитку науки і техніки, що дозволив створити такі всеосяжні інструменти комунікації, як мобільний (стільниковий) зв'язок та інтернет. Це істотно розширило можливості людини в плані пошуку інформації, а значить і вибору напрямків для поїздок. Сучасний туризм у більшості своїй базується на глобальній системі пошуку та надання послуг. Крім того, сучасний туризм - це не тільки класичний або екстремальний відпочинок, це ще й можливість поєднати приємне з корисним.

Яскравим прикладом подібного поєднання є так званий медичний турізм - практика поєднання відпочинку і кваліфікованої медичної допомоги за межами країни проживання. Подібна практика зараз дуже популярна не тільки в країнах, що розвиваються (Росія, Україна), де рівень надання медичної допомоги бажає кращого, але й у досить заможних (США, Великобританія, Канада), в яких пацієнти часто стикаютьсяз дорожнечею послуг і тривалим очікуванням черги. Згідно зі статистикою, світовими лідерами у сфері медичного туризму є Індія, Таїланд, Ізраїль, Південна Корея та інші. Власне, про стан справ в Південній Кореї і хотілося б поговорити більш детально.

Медицина в Південній Кореї

Це країна взагалі довольно показова з точки зору розвитку. Те, що вдалося корейцям в економіці, можна однозначно назвати економічним дивом, феноменом. Сьогодні ця країна володіє колосальним потенціалом в машинобудуванні, автомобільній індустрії, електроприладобудування ну і, звичайно ж, в медицині. Остання, до слова, безперервно і стрімко розвивалася в теченіі останніх двох десятиліть. Маючи надійну державну підтримку і затверджену програму розвитку, сьогодні медицина Південної Кореї відповідає світовим стандартам галузі. Клініки оснащуються обладнанням за останнім словом техніки, а фахівці регулярно проходять стажування в провідних світових клініках.

Яку клініку вибрати?

Враховуючи, що ви є туристом, а система охорони здоров'я Кореї в основному страхова, вам однозначно доведеться платити за послуги медиків. Рівень і обсяг послуг, а також їх ціна будуть залежати від того, який тип клініки ви виберете. Все можна розділити за трьома основними критеріями:

  • Наявність наукової бази . За цим критерієм клініки поділяють на університетські і не університетські. У першому випадку, клініка об'єднується з факультетом або цілим вузом, що дозволяє успішно надавати медичну допомогу, проводити дослідження і оперативно впроваджувати передові досягнення. ДругДругий тип клінік жодним чином не прив'язаний в освітньому середовищі, але він також здатний надавати послуги найвищого рівня;
  • Власність . За цим критерієм всі лікарні діляться на приватні і державні, які є такими лише частково;
  • Спеціалізація . За цим критерієм всі клініки прийнято ділити на загальнопрофільні і спеціалізовані, в яких, відповідно, виявляються широко- або вузькоспеціалізовані послуги.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ