здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Де лікується в Південній Кореї

Липень 07 2015

В останні два десятиліття світ став значно більш відкритим. Це сталося нетільки завдяки лібералізації візового законодавства країн, а й за рахунок колосального стрибка в розвитку науки і техніки, що дозволив створити такі всеосяжні інструменти комунікації, як мобільний (стільниковий) зв'язок та інтернет. Це істотно розширило можливості людини в плані пошуку інформації, а значить і вибору напрямків для поїздок. Сучасний туризм у більшості своїй базується на глобальній системі пошуку та надання послуг. Крім того, сучасний туризм - це не тільки класичний або екстремальний відпочинок, це ще й можливість поєднати приємне з корисним.

Яскравим прикладом подібного поєднання є так званий медичний турізм - практика поєднання відпочинку і кваліфікованої медичної допомоги за межами країни проживання. Подібна практика зараз дуже популярна не тільки в країнах, що розвиваються (Росія, Україна), де рівень надання медичної допомоги бажає кращого, але й у досить заможних (США, Великобританія, Канада), в яких пацієнти часто стикаютьсяз дорожнечею послуг і тривалим очікуванням черги. Згідно зі статистикою, світовими лідерами у сфері медичного туризму є Індія, Таїланд, Ізраїль, Південна Корея та інші. Власне, про стан справ в Південній Кореї і хотілося б поговорити більш детально.

Медицина в Південній Кореї

Це країна взагалі довольно показова з точки зору розвитку. Те, що вдалося корейцям в економіці, можна однозначно назвати економічним дивом, феноменом. Сьогодні ця країна володіє колосальним потенціалом в машинобудуванні, автомобільній індустрії, електроприладобудування ну і, звичайно ж, в медицині. Остання, до слова, безперервно і стрімко розвивалася в теченіі останніх двох десятиліть. Маючи надійну державну підтримку і затверджену програму розвитку, сьогодні медицина Південної Кореї відповідає світовим стандартам галузі. Клініки оснащуються обладнанням за останнім словом техніки, а фахівці регулярно проходять стажування в провідних світових клініках.

Яку клініку вибрати?

Враховуючи, що ви є туристом, а система охорони здоров'я Кореї в основному страхова, вам однозначно доведеться платити за послуги медиків. Рівень і обсяг послуг, а також їх ціна будуть залежати від того, який тип клініки ви виберете. Все можна розділити за трьома основними критеріями:

  • Наявність наукової бази . За цим критерієм клініки поділяють на університетські і не університетські. У першому випадку, клініка об'єднується з факультетом або цілим вузом, що дозволяє успішно надавати медичну допомогу, проводити дослідження і оперативно впроваджувати передові досягнення. ДругДругий тип клінік жодним чином не прив'язаний в освітньому середовищі, але він також здатний надавати послуги найвищого рівня;
  • Власність . За цим критерієм всі лікарні діляться на приватні і державні, які є такими лише частково;
  • Спеціалізація . За цим критерієм всі клініки прийнято ділити на загальнопрофільні і спеціалізовані, в яких, відповідно, виявляються широко- або вузькоспеціалізовані послуги.

← Протеїни: Шкода або... Вилікувати гострий... 
Переглядів: 319
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен