Головна : Новини

Особливості шафи-купе

, 12:38
0 428

Шафа-купе відрізняється від звичайної шафи справою дверцятами, не розкриваються, а розсуваються. В цьомуїї плюс і, до речі, відразу мінус: з одного боку, економно використовується простір перед шафою, так як до неї можна ставити впритул інші меблі, але в той же час куповані система зменшує глибину на 7-12 см.
Існують також невеликі обмеження в розміщенні елементів такої шафи, пропонованих і відкидаються: максимальна ширина полотен дверей досягає трьох метрів, а фасад зазвичай буває не ширше 60 см. Роликові системи дверей спираються на нижні рейки або підвішуються до верхніх.

Щоб переконатися в тому, що шафи-купе - корисне придбання, для початку треба розглянути приклади шаф серед запропонованих виробниками меблів, які роблятьготові шафи-купе в каталог і виробляють шафи під індивідуальне замовлення, наприклад,. Розглянемо характерні переваги шаф-купе.

Кілька переваг шаф-купе

  • Перша причина застосування шаф-купе

Відразу відзначимо багатоваріантність виконання: в радіальних купе немає обмеженийий у формі, цілком можна зробити кутовий шафа купе в кімнату будь-якої форми, з різними видами обробки. Замовнику надається самому вибрати відповідний колірний відтінок меблів зі значним ступенем наближення. У тому випадку, коли важливо здійснити більш економічний замовлення, роблять вбудовані в нішу шафи без задніх панелей, підбираючи менш дорогой матеріал, в цьому питанні кордонів практично не придумати. Тим більше складно назвати обмеження при великому бажанні покупця використати більш вдосконалені матеріали, але це обов'язково помітно відіб'ється на кінцевій вартості товару.

  • Другий плюс застосування шаф-купе

Так от, шкафи-купе мають гамму функціональних можливостей. Крім наочну економію простору, в корпусі шафи-купе місця достатньо. Тут добре розташовуються різні плічка, ніші і ящики. У випадку, коли шафа головним чином призначений для одягу, в ній більше місця відводиться під вішалки, якщо ж для побутових речей, то роблять більше шухлядок іполиць. Окремі компонування використовують для дитячих варіантів, в цьому випадку в шафі треба відразу розташувати всілякі речі.

  • Третя властивість використання шаф-купе

Важлива перевага - тиша при раздвижении дверей шафи-купе. Пристрій відкриття-закриття майже бездоганний і його действие не залежить від ваги дверей і шафи. Крім того немає необхідності в місці для дверей, як у випадку з розсувними дверима.

  • Четверте перевага застосування шаф купе

На сьогодні дизайн шафи купе дозволяє впроваджувати в обстановці приміщення меблі у формі і тональної палітрі підходить під цілийьний дизайн кімнати цілком.

Переваги шаф-купе незаперечні

Вбудовані меблі, речі, мають більше корисного об'єму, і ціни їх дещо дорожче, адже складові частини необхідно підганяти за розміром на місці монтажу. Зате відсутність корпусу дає можливість втілювати будь-які ідеї дизайнера.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ