Головна : Новини

Що собою являє дизайн інтер'єру

, 12:35
0 386

Кожна людина має творчі способності, адже якщо розібратися, то створення скульптури - це однозначно творчість, але і збірка шафи припустимо або будівництво будинку - це теж свого роду творчий процес, хоча б з двох причин:

 • По-перше, тому, що в процесі виконання поставленого завдання доводиться часто проявляти кмітливість і нестандартний підхід;
 • По-друге, просто тому, що на виході у вас виходить виріб, будова, ідея, які точно можна назвати витвором.

Давайте розглянемо що таке дизайн інтер'єру і допоможе нам в цьому разобратся Романов П. Р. - співробітник київської дизайн-студії "".

Що таке дизайн інтер'єру?

Незважаючи на те, що творчі здібності у кожного з нас розвинені по-різному, ми всі кожен день щось творимо, просто по відношенню до асоціативного творчості це може мати активне або пасивне ставлення. Це дуже чітко простежується на такий поширеної сьогодні діяльності, як дизайн інтер'єрів квартир, будинків, офІСів і т. д.

Сьогодні ця галузь досить добре розвинена, хоча б тому, що сьогодні є величезна кількість матеріалів і технологій для створення унікальних інтер'єрів, та й рівень комунікації в світі на кілька порядків вище, що самим дизайнерам і їх клієнтам дозволяє шукати безліч нових ідей. Так ось,дизайнер в цьому процесі здійснює свою діяльність з точки зору активної творчості, тобто цілеспрямовано створює концепцію і стиль інтер'єру, а замовник або клієнт діє пасивно, визначаючи дизайнерові напрямок творчого пошуку і стверджуючи підсумковий результат. Так що ж все-таки таке дизайн інтер'єрів і яким він буває? Дизайнінтер'єру є окремим видом або навіть галуззю дизайну (комплексу заходів щодо створення естетичних властивостей чого-небудь), яка спрямована на те, щоб створювати естетичний вигляд приміщення, забезпечити його приємне і адекватне сприйняття людиною (в першу чергу - власником), а також створити умови , при яких буде дотримуватися ергономіка і зручність рухів, що знаходяться всередині.

У чому полягає завдання дизайнера?

Дизайнер, тобто людина створює всі перераховані вище умови, повинен в точності відповідати висуваються до професії вимогам:

 • По-перше, володіти творчим потенціалом,творчим і нестандартним мисленням;
 • По-друге, повинен мати спеціалізовану освіту в галузі дизайну, теорії мистецтв;
 • По-третє, він повинен знати гаму застосовуваних матеріалів і чітко орієнтуватися у всіх етапах створення та оформлення приміщення. Це допомагає йому правмулових організувати роботу своїх підлеглих.

З огляду на це, можна зробити висновок, що професійний дизайнер інтер'єрів - це широкопрофільний фахівець, який створює не тільки естетичну концепцію приміщення, але і створює планування, займається питаннями правильного освітлення, вентиляції, акустики. Естественно, в обов'язки дизайнера входять і ті дії, які більшість наших громадян з ним і асоціюють: оздоблювальні роботи і розстановка меблів.

Стилі дизайну інтер'єрів

Раніше, за часів СРСР і перше десятиліття після його розпаду, дизайну інтер'єру, як такого, практично не було, але зараз людимають доступ до технологій і для того, щоб затвердити своє бажання відрізнятися від собі подібних створюють дизайн у різних стилях. Стилі - це цілі архітектурно-художні концепції, які формувалися роками і епохами, яким притаманні певні правила і технології виконання. Найбільш поширеними сьогодні стилями в дизайні інтер'єрівв є:

 • модерн;
 • хай-тек;
 • класика;
 • романський;
 • авангард;
 • бароко;
 • лофт;
 • мінімалізм;
 • і т. Д.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ