Головна : Новини

Як правильно пітатся, щоб бути здоровим?

, 11:24
0 599

Правильне харчування є одним із запорук здорового способу житті. Звичайно, якщо поєднати його із заняттями спортом, то можна сказати на всі 100%, що хвороби вас обійдуть. Як же правильно харчуватися? Це питання задають чимало людей лікарям. Вони ж рекомендують менше вживати жирної їжі, м'яса, а більше свіжих овочів і фруктів. А воду слід пити протягом цілого дня, і випивати не менше 2 літри. Сьогодні ми узнаем, яким чином слід вживати цю здорову їжу, щоб ніколи не звертатися до лікарів.

Американські вчені проводили більше 100 досліджень, і прийшли до висновку, як правильно харчуватися. Дієти є дійсними в тих випадках, коли у вас достатньо розвинена сила волі. Однак якщо це не так, тоді ж щоробити? Вчені говорять, що на шляху до корисного раціону є 3 складових:

  • Зручність їжі;
  • Привабливість їжі;
  • Нормальность їжі.

Давайте ж розглянемо що таке правильно харчування і допоможенам у цьому розібратись Іванов П. Р. - редактор регіонального медичного порталу Омська, на якому, до речі, ви знайдете безліч цікавих матеріалів про здоров'я, здоровий спосіб життя, а також зможете знайти міські медучеріжденія і лікарів потрібно профілю.

Що ж собою являє зручність їжі?

Коженлюдина вживає частіше ту їжу, яка є більш зручною, тобто перед вживанням якої не потрібно її довго готувати. Тому для цього випадку рекомендують розставити по всьому будинку вази з фруктами. Коли ви захочете поїсти, то виберете цей простий і зручний спосіб: простягнути руку до фруктів. На роботу чи навчання можна взяти з собою такожфрукти, але ні в якому разі не купуйте фаст-фуд, тому що ця їжа тільки зашкодить вашому здоров'ю.

У чому проявляється привабливість їжі?

Якщо ви помістіть в гарний посуд фрукти, то у вас буде з'являтися бажання з'їсти це яблучко на привабливою тарілці або вазі. До речі, їжу привлекательної робить, наприклад, і їх вартість.

Нормальность їжі

Нормальность їжі полягає в тому, що їжу слід робити доступною. Тобто не потрібно її довго готувати або придумувати кулінарні шедеври. Запам'ятайте, що чим менше ви будете часу витрачати на те, щоб перетворити продукти в їжу, то тим кориснішее вона буде. Продукти слід споживати в тому вигляді, в якому ви їх купуєте. Це не стосується круп та м'яса, так як воно повинно пройти термічну обробку.

Які продукти підвищують працездатність роботи головного мозку?

Американські вчені прийшли до висновку, що тільки чотири різновидів продуктів смогут поліпшити роботу головного мозку. Якщо щодня вживати їх, то результати вам тільки порадують. Зокрема, мова йде про:

  • Морепродукти , які містять у своєму складі жирні амінокислотами і вітамінами групи В . З їх допомогою виробляються гірмони адреналін і допамін. Завдяки цим речовинам відбувається прискорення розумових процесів, і мозок активніше починає працювати.
  • Молочні продукти . Дані продукти збільшують швидкість мислення за допомогою таких речовин як: кальцій і магній.
  • Бобові . Ці рослини багаті рослинним білком і містять широкий вітамінно-мінеральний комплекс.
  • Помідори є джерелами антиоксиданту, які виконують функцію захисту прати клітин мозку.

Будьте здоровими і дбайте про свій раціон харчування!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ