Головна : Новини

Простріл у попереку. Причини і наслідки

, 15:10
0 429

Наш організм являє собою складну просторову систему компонентів. Правильне їх просторове розміщення і не менш правильне функціонування забезпечується в першу чергу за рахунок наявності у людини природного каркасної конструкції - скелета. Це просторова шарнірна конструкція, навколо ланок якої розміщуються всі органи і системи. Одну з ключових ролей у функціонуванні скелета і організму в цілому відіграє хребетний стовп або просто - хребетнихк. У нашому організмі він грає роль своєрідного лонжерона (якщо проводити паралелі з будь-якої технічної системою, наприклад, з автомобілем), до якого кріпляться руки, ноги, голова та інші органи. Сам по собі хребет представляє складну шарнірну систему, оскільки його стовп складається з 33 (іноді 34, за рахунок зайвого копчикового хребця) соедИнени між собою хребців. Така складна конструкція дозволяє повністю задіяти всі механізми нервової системи, але вона ж є і слабким місцем (що в принципі характерно для будь просторово складної системи). Справа в тому, що хребет приймає на себе все навантаження і якщо її періодично НЕ обнуляти, або не проводити заходів інофілактікі накопичення втоми, то це може вилитися в досить серйозні наслідки. Одним з найбільш поширених наслідків є утиск на рівні хребців, якого-небудь вихідного нерва, що призводить до сильного болю та обмеженості рухів. Досить часто доводиться стикатися з таким проявом подібної проблеми, як Простягнил в попереку.

Що таке простріл і як з ним боротися?

- це простонародна назва таких, відомих медицині станів, як люмбаго або ішіас. Термін "простріл" виник у зв'язку з характерним проявом даного захворювання - гострим болем при спробі вчинити певні рухуня. Сам по собі простріл - це факт утиску певного корінця спинномозкового нерва, який знаходиться в поперековому відділі хребта. Причини, які можуть викликати люмбаго (тобто простріл), досить-таки різні, але практично всі вони є наслідком травматичних або дегенеративних порушень у структурі та роботі окремих хребцівів. З цієї точки зору можна сказати, що люмбаго є також симптомом або проявом якого-небудь основного захворювання. Зокрема, простріл є невід'ємним атрибутом таких захворювань або хворобливих станів, як:

  • зміщення хребців або міжхребцевих дисків;
  • остеохондроз зателефонувавши-чніка в поперековому відділі;
  • протрузии дисків;
  • міжхребетні грижі в поперековому сегменті і т.д.

Дані захворювання мають як віковий характер, так і суб'єктивний, який пов'язаний зі способом життя, який веде людина.

Усунення прострілу

Лікування прострілу відбувається з тієї ж тактики, що й лікування остеохондрозу, тобто можуть застосовуватися як консервативні, так і радикальні (інвазивні) методи. Для того, щоб визначитися з тактикою лікування, Перші на Першому необхідно поставити точний діагноз і визначити точну причину прострілу. Консервативне лікування, кадо правило є комплексним, об'єднуючим медикаментозну терапію (як правило, на початковому етапі, як засіб для купірування больового синдрому) і методики мануальної терапії, масажу, гімнастики. Природно, також важливо коригувати своє харчування, вага і спосіб життя, додавши в нього більше рухової активності.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ