Головна : Новини

Струменеві принтери - це один з видів цифрових принтерів

, 15:16
0 373

Принцип дії безпосередньо струменевих принтерів, як одного з видів, сильно схожий безпосередньо на матричні принтери. Дане збіги пояснюється тим, що зображення саме на носієві формується тільки з точок. Замість головок з голками в таких струменевих принтерах є матриця, яка друкує рідкими барвниками. Всі картриджі з такими барвниками є з вбудованою потрібної друкуючої головкою. У більшості сучасних принтерів Canon також використовують картріджі з вбудованою необхідної друкуючої головкою. Така фірма як Epson, виробляє струменеві принтери, в яких необхідна друкуюча матриця є деталлю принтера, а все змінні картриджі мають тільки барвник. Якщо пристрій не використовувати протягом тривалого часу (тиждень і більше), зазвичай відбувається висихання всіх залишків фарбникія. Принтер вміє автоматично чистити тільки друкувальну голівку. Також є можливість провести примусову очищення сопел за допомогою потрібного розділу настройки саме драйвера принтера. Завдяки прочищення сопел безпосередньо друкуючої головки є сильний витрата барвника. Якщо ж завдяки штатним засобам принтера не вдалося зробити для очку сопла безпосередньо друкуючої головки, то всі подальші очищення та / або заміни друкуючої головки будуть проводитися тільки в ремонтних майстернях.
Друкуючі головки всіх струменевих принтерів створюють з використанням таких видів подачі барвника:
Безперервна подача - це подача фарбника, коли при друку весь процес може происходить НЕ переривчастим. Факт того, що барвник потрапив на запечатувану поверхню, можна визначити завдяки модуляторні потокам барвника. Стверджують, що патент на цей спосіб друку придумав Вільям Томпсон в 1867 році. Технічна реалізація даної друкуючої головки, під тиском   барвник подається, і він же на виході з сопла починає разбіваться на послідовність мікрокрапель (обсягом пару десятків піколітрів), і їм додатково приходить електричний заряд. Розбивка потоку саме барвника на краплі може відбуватися розташованими на соплі п'єзокристалами, на які сформувалася акустична хвиля (частота її становит в десятки кілогерц). Відхилення даного потоку Капель проводиться електростатичного відхиляючої системою (дефлектором). Ті необхідні краплі барвника, не повинні потрапляти на запечатувану поверхню, а також збираються в барвник і, як правило, назад повертаються в основний резервуар, де знаходяться барвники. Перший струменевий принтер виготовлений з використанням такого способу для подачі барвникаі був він випущений Siemens в 1951 р
Подача на вимогу - це подача барвника з тієї самої сопла потрібної друкуючої головки відбувається лише тоді, коли барвник треба нанести на необхідну соплу область саме запечатується поверхні. Даний спосіб подачі безпосередньо барвника отримав досить широке поширення на сьогоднішнійдень.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ