Головна : Новини

Що таке хай - тек?

, 10:12
0 366

- це стиль для теперішнього сучасної людини. Є він одним з ультрамодних напрямків у дизайні всього   інтер'єру в будинку, стає такий стиль під назвою хай-тек. Полягає упрос, що ж це насправді таке? Енциклопедія дає нам наступне визначення: Хай-тек - це стиль в архітектурі, а також інтер'єрі, який зародився в 1980 році. Характеризується він використанням унікального скла, пластикою з трубчастих конструкцій і металу, а також непоганого децентрірованного освітлення в будинку. Безпосередньо створює уникальний ефект просторого приміщення. Існують характерні кольори такого стилю: оранжево-чорний, синьо-жовтий, а так само сріблясто-металевий. Ви можете подумати, що такий стиль може підійти тільки промисловим приміщенням, ніж простий квартирі або будинку. Але так це і є. Адже цей стиль і вписався в інтер'єр саме промисловості.
Елементи такого дизайну не просто беруть участь у створенні красивого інтер'єру - вони є його основою. Така функція предмета безпосередньо виставляється напоказ, а також стає частиною самого дизайну. З боку хай тек - являє собою надмірну холодність, технічність і функціональність, але так само з іншого боку це просто гармонійне сочетаня великого простору і унікального світла, форми предметів, а також їх кольору є плюсом ідеальній пропорції, яке максимально функціонує у використання простору і містить декор.
Можна так само виділити основні риси такого даного вам інтер'єру:

  • дуже строгі форми в хорошому поєднанні і максимальної функціональностю;
  • метал, і алюміній, а також пластик -   це основні матеріали дизайну;
  • ергономічність непоганий мультівозможності.

Стиль такого способу дуже добре підійде для шанувальників всього урбаністичного в дизайні, для любителів хороших тусовок, а також просто людей, які вважають себе іконами стилю. Звичайно ж, будь-який сучасний молодий чоловік, не мислить свого життя без дротового новомодної техніки, і мріє перетворити свій куточок в яскраву картинку з майбутнього, і відчувати себе в цьому інтер'єрі він буде дуже добре. Відчутно так само і перевага цього дизайну над усіма іншими, і для наших квартир це підходить, а для маленьькіх приміщень є дуже економічним.
Для хороших скляних матеріалів характерна висока декоративність і велика атмосферостойкость але в першу чергу це довговічність. Наша сучасна промисловість пропонує дуже широкий спектр хороших оздоблювальних матеріалів, що імітують поверхню металу, так і скла, а так само блискучуповерхню. До вибору такого матеріалу безпосередньо треба ставиться дуже серйозно. Він є фоном вашого унікального інтер'єру, а так само його основою. Насправді в цьому стилю немає переважного декору, і тому саме матеріал відіграє основну роль. Другий і дуже важливий елемент незамінного дизайну -   це освітлення. Запам'ятайте, чимбільше буде світла в інтер'єрі, тим краше буде переливати ваш   метал, і світиться скло, створюючи при цьому хорошу неповторну ауру незабутнього простору. Світильники звичайно ж, повинні відповідати вашому прекрасному інтер'єру, і   це означає що вони повинні бути виконані з того ж міцного матеріалу. Так само тут не обійтися ібез того ж скла. Скляні торшери і лампи навіть дуже добре і прекрасно впишуться в інтер'єр. Чи не доречно буде використовувати класичні люстри. Зате дуже здорово буде виглядати безліч красивих   маленьких лампочок.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ