Головна : Новини

Нічні лінзи - вирішення багатьох проблем

, 15:40
0 353

Погіршення зору у дітей та дорослих в наш час явище порушення зору у дітей і дорослих в наш час явищедосить часте. Що є тому причиною сказати складно, але часто лікарі говорять про шкоду комп'ютера, про телевізорі, і всяких різних штучках, без яких сучасна людина не мислить свого існування. Важко сказати чи це так, адже є ж люди, постійно працюючи за комп'ютером, а зір у них нормальне, хороше. Швидше того, на зір вліяет багато факторів, і харчування, і спадковість, і екологія ін.   Але вчені постійно працюють над проблемою лікування та корекції зору, створюючи нові методики лікування, домагаючись відмінних результатів. Щоб отримати консультації з даного питання.

Нічні лінзи - вирішення багатьох проблем

Коли появілісь нічні лінзи, багато пацієнтів змогли позбутися своїх проблем, пов'язаних із зором. З'явився цілий напрям в лікуванні і корекції зору - ортокератология (ОК-терапія). Метод заснований на лікуванні під час сну, із застосуванням контактних нічних лінз. Такі лінзи надягають на ніч, перед сном, а вранці знімають і цілий день виглядають нормальноі добре. Нічні лінзи – це якась альтернатива звичайним лінзам і окулярам, ??а також рефракційної хірургії.

Трохи історії

Сама ідея змінити форму рогівки і тим самим коригувати зір виникла ще в 20 столітті, десь в середині. &Nbsp; Вчені помітили, що змінити рогівку можна, використовуючи склянихПерші склеральний лінзи. Зміна виникало, як побічна дія при застосуванні лінз. &Nbsp; У цьому напрямку працював Джордж Ессен і Ньютон Уеслі. Але тоді це було щось схоже казки, ефект був не стабільною, і щоб досягти хоч якогось ефекту потрібен був час. І тільки приблизно в 80-х роках двадцятого сторіччя американець Річард Влодиг першим розробив ортокератологіческіе лінзу, що поклало початок розвитку ОК-терапії, хоча тоді такі лінзи застосовувалися тільки вдень. &Nbsp;

Підбір нічних лінз

Ефективність такого лікування, прямо пов'язане з правильним підбором лінз, інакше результат буде нульовим, а можете тільки нашкодити собі. Поетому вам необхідно пройти діагностику. Для цього існує спеціальне діагностичне устаткування. Воно дасть повну картину ваших індивідуальних особливостей. За допомогою отриманих результатів, можна оптимально правильно підібрати нічні лінзи. Користуватися нічними лінзами можуть люди, у яких короткозорість до -6.50 діоптрій астигматизм до -1,75 діоптрій. З урахуванням того, що такі лінзи забезпечують зір на 100% на цілу добу, то це дуже вигідне рішення для людей, що працюють в екстремальних умовах або спортсменів. Такі лінзи- заміна лазерної корекції, адже існують пацієнти, яким така корекція протипоказані, в силу ряду прічін.Еслі ви побоюєтеся, розвитку короткозорості у вашего дитини, а передумови до цього є, то застосування нічних лінз сповільнить розвиток цього процесу.

І якщо вам набридли окуляри і звичайні лінзи, то "Нічні" лінзи сучасний варіант заміни. Це один з найкращих варіантів на сьогодні. Позбавтеся від комплексу « очкарика & raquo ;, ведіть активний спосіб життя, робітьуспішну кар'єру, повністю насолоджуйтеся життям!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ