Головна : Новини

Що собою являють гінекологічні послуги?

, 15:30
0 334

У багатьох вам запропонують комплексний та індивідуальний підхід до жінок всіх узрастов і з різними гінекологічними проблемами. Вам додадуть кваліфіковану допомогу з питань:

  • Планування сім'ї;
  • Діагностики та лікування запальних захворювань;
  • Контрацепція;    
  • Визначення гормонального фону і лікування гормонального дисбалансу в організмі жінки;
  • виявленняе причин і лікування невиношування вагітності;

У разі клімактеричних порушень

Також кожен центр пропонує наступні гінекологічні послуги:
Загальний і гінекологічний огляд, що складається з огляду зовнішніх статевих органів, шийки матки в дзеркалах, бімануального (ручне) обстеження маткиі і придатків, огляд молочних залоз.

Дослідження бактеріальної мікрофлори

Бактеріологічні дослідження - дозволяє виявити патогенні мікроорганізми. Воно необхідне для того, щоб уточнити діагноз вибору відповідного методу лікування, а також для того, щоб визначити урОВЕН чутливості мікрофлори до різних ліків.

Цитологія

Цитологічне дослідження - це зішкріб, який складається з цервікального каналу шийки матки, що проводиться за допомогою спеціального шпателя або пензлика. Далі відбувається відлущені клітини шийки матки, яке помещают на певний скло, фарбують спеціальними середниками і перевіряють під мікроскопом. Це дозволяє відрізнити здорові тканини від хворих і виявити, чи є таке захворювання, рак шийки матки. Цю процедуру проводять абсолютно безболісно. Цитологічний зішкріб беруть в більшість випадків перед початком місячних або відразу після їх закінчення.

Кольпоскопія

Кольпоскопія - дослідження припускає оглянути в якому стані знаходиться слизова оболонка шийки матки, піхви і вульви з оптичним збільшенням × 10 × 15. Спочатку проводиться проста кольпоскопія, потім - розширена, із застосуванням епітеліальнихі судинних тестів, які є засновані на реакції тканин після їх обробки різними медикаментозними засобами. Кольпоскопію шийки матки проводять для того, щоб провести діагностику ерозії шийки матки та інших захворювань.

Вапоризація

Лазерна вапорізація - суть метода полягає в « випаровуванні » (Це переклад слова « вапорізація ») клітин живих тканин. При цьому використовується тонкий світловий промінь з високою потужністю. Найчастіше використовують СО2 лазер. Даний метод дозволяє лікувати складні випадки ерозії шийки матки (велика площа, глибина ураження), лейкоплакії, ураження зовнішніх статевих органов, вульви (папіломи, кондиломи). Допомагає там, де не допоможуть інші методи лікування. Це найбільш безпечний і ефективний метод лікування, тому що його можна застосовувати навіть не народивши дитину, бо після нього не видно ніяких рубців. Процедура лазерної вапоризації займає від 10-25 хвилин.

Рекомендації:

За пару днів до того, як гінеколог буде проводить огляд   не рекомендується застосовувати вагінальні тампони, ліки, спринцювання. За два дні до огляду жити відкритим статевим гуртожиткiв.   20 хвилин проводять в амбулаторних умовах, тобто на кріслі, що має   гінекологічне призначення.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ