Головна : Новини

Лікування ГРВІ при вагітності

, 17:40
0 350

Найдивовижніший і відповідальний період в житті кожної жінки це вагітність, - час занародження і формування нового життя в лоні матері. Відтепер всі дії майбутньої мами підпорядковані турботі про здоров'я її малюка. На жаль, жінці під час вагітності рідко вдається уникнути простудних захворювань, особливо в період міжсезоння. І постає питання, ніж лікувати ГВРІ щоб не нашкодити дитині? Справжнім помічником в лікуванні застуди тавірусних інфекцій для вагітних є безпечний і ефективний препарат ВІФЕРОН. Натуральні компоненти свічок Віферон допоможуть швидше видужувати без ризику ускладнень і побічних ефектів.

Вагітність та ГРВІ

Під час вагітності, через зниження імунітету збільшується ймовірність захворювання гострою респіраторною вірусноюінфекцією (ГРВІ). Які наслідки ГРВІ при вагітності?

Проникнення вірусної інфекції в організм майбутньої мами викликає запалення слизової носа і горла, де відбувається інтенсивне розмноження вірусів. У процесі життєдіяльності вірусів виділяються речовини, токсичні для організму матері і дитини. При вірусної інфекції погіршуєтьсянадходження кисню в кров і сповільнюється обмін речовин. При виникненні ГРВІ в першому триместрі вагітності збільшується ймовірність виникнення незворотних патологій в органах плода.     Тому ГРВІ при вагітності так небезпечно для малюка.

Симптоми прояви вірусної інфекції в організмі такі: рясне виділення секретуз носа, біль у горлі, висока температура, сухий кашель, головний біль.

Дізнайтеся більше про безпечний лікуванні ГРВІ при вагітності тут   http://viferon.com.ua/orvi/orvi-pri-beremennosti .

Як безпечно лікувати ГРВІ в період вагітності

Якщо у вагітної жінки проявилися симптоми ГРВІ, то рекомендуєтьсявиконати наступні універсальні правила лікування ГРВІ у вагітних:

  • Не призначайте собі самостійно лікарських препаратів, особливо антибіотиків, що не ефективних в боротьбі з вірусною інфекцією, але які можуть завдати шкоди плоду.
  • Викличте додому лікаря (терапевта) вже при перших проявах захворювання. Починайте лікування якякомога раніше, щоб уникнути виникнення ускладнень після вірусних інфекцій.
  • Дотримуйтесь постільного режиму протягом перших 4 - 5 днів. Регулярно провітрюйте приміщення, в якому знаходитеся.
  • Застосовуйте як жарознижувальний і болезаспокійливий засіб препарати, на основі парацетамолу. Лікарські препарати, що містять аспірин, беременним протипоказані.
  • Активно впливайте на вогнища інфекції (слизові поверхні носа і горла) допоміжними засобами.   Застосування галазолина і нафтизину небажано.
  • Ноги тримайте в теплі (теплі шкарпетки). У цьому гарячі ножні ванни вагітним неприпустимі.
  • Застосовуйте рясне пиття для виведення токсінов з організму. Але, не забувайте про можливість появи набряклості на пізніх термінах вагітності.
  • У гострий період хвороби дотримуйтеся молочно-рослинної їжі.

Дотримання перерахованих вище правил дозволить вагітної істотно полегшити протікання захворювання, прискорити одужання і максимально скоротити негативве вплив інфекції на плід при проведенні медикаментозної терапії, призначеної лікарем.

Чим лікувати ГРВІ при вагітності? Які ліки можна застосовувати? З різноманіття лікарських препаратів щодо ефективності і безпеки лікарі виділяють ректальні супозиторії ВІФЕРОН.

ВІФЕРОН для лікування ГРВІ іні вагітності

Лікарський препарат ВІФЕРОН володіє вираженою противірусною та імуномодулюючою дією. Широко застосовується в медичній практиці в лікуванні. Основним компонентом препарату є рекомбінантний людський інтерферон а2 & beta ;. До складу препарату так само входять вітаміни Е і С. Основу супозиторія становить маслпро какао.   Натуральні та безпечні компоненти сприяють прояву унікальних якостей препарату: значна противірусна активність, активізація вироблення організмом власного імуноглобуліну, підвищення імунітету організму, повна відсутність побічних ефектів, характерних для парентерального введення інших інтерферон-містять інепаратов.

такого вираженого впливу на імунну систему у хворих зі слабкими механізмами противірусної і протимікробну захисту, ВІФЕРОН рекомендований для лікування не тільки дорослих, але й новонароджених дітей та вагітних жінок (з 14 тижнів).

Особливістю застосування препарату ВІФЕРОН при вагітності є термін назначенія ліки з 14 тижня вагітності. Це пов'язано з фактом ослаблення імунітету у вагітних у першому триместрі вагітності. У цей період застосування будь-якого імуномодулюючої препарату неприпустимо, тому може призвести до відторгнення організмом плоду. Починаючи з терміну в 14 тижнів ВІФЕРОН для вагітних може бути призначений лікуючим лікарем. Пробично препарат вводиться ректально по одному супозиторію вранці і ввечері, з інтервалом в 12:00. Тривалість лікування до 10 днів.

Джерело інформації: офіційний сайт противірусного препарату Віферон в Україні   http://viferon.com.ua .  

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ