Головна : Новини

Стоматологічна галузь - одна з найдинамічніших

, 17:47
0 969

- це галузь медичних послуг, яка в цілому є однією з найдинамічніших. Про це розповідаючиет не один лікар-стоматолог. Мало хто знає, що в хороших клініках прийнято так, щоб регулярно оновлювалися матеріали, які лікарі використовуємо для лікування і профілактики.

Тому зараз багато стоматологічних клінік мають всю необхідну техніку, в тому числі і рентген-апарат, обладнання для комп'ютерної диагностіки порожнини рота і систему ультразвукової стерилізації інструментів. Потрібно замінити, що таке обладнання коштує недешево, тому його закупити можуть не всі клініки, а тільки ті, які мають для цього безпосередньо гроші. До речі, дантисти повинні в таких клініках регулярно підвищувати свій професійний рівень на спеціальних семінарах, конфеРенцо, курсах, постійно вивчають спеціалізовану літературу.

Вартість пломби визначає ринок і власник

Що стосується вартості послуг приватних стоматологів, то вона залежить не тільки від матеріалів і обладнання, кваліфікації медика або додаткових послуг. На формування прейскурантом впливають і расходи на утримання медперсоналу, плата за енергоносії, інші обов'язкові відрахування тощо.

Дешевше є лікування в тих клініках, власники яких самі там працюють. Це думки висловлюють 1/3 лікарів-стоматологів. Адже часто приватні кабінети відкривають люди, далекі від стоматології, для яких це бізнес. Вони купують обладнання та матеріали, наймають лікарів. Тому часто вартість лікування зубів схожими матеріалами може істотно відрізнятися в різних клініках. Наприклад, поставити пломбу в приватному кабінеті може коштувати від 55 до 300 гривень. Крім того, і підходи до складання прейскурантів в клініках відрізняються. Наприклад, у деяких віддельно вказується вартість матеріалу, різних процедур і аплікацій. Тому невисока вартість. Скажімо, пломбування зуба може в кінцевому підсумку вилитися в набагато більшу суму. В інших же клініках вказується висока вартість пломби, туди вже включені всі ці роботи і матеріали. Тому ознайомлення з прейскурантом в клініці вимагає від паціента особливої ??уважності.

У цілому ж стоматологи такого міста, як Київ - і приватні, і державні - використовують в роботі матеріали з усього світу. Вони, звичайно ж, дорогі, і це впливає на вартість лікування. Проте київські ціни є набагато вище, ніж скажімо, у Рівному чи Харкові. Нерідкі випадки, колилікувати зуби до Києва в хороші клініки приїжджають з інших областей і навіть з-за кордону.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ