Головна : Новини

Чи варто застосовувати противірусні препарати при ГРВІ?

, 13:53
0 444

У наш час великих швидкостей і передових технолОгій, коли людина покликаний вирішувати непрості завдання, плідно трудитися, піклуватися про рідних і близьких немає часу на хвороби. Чи можна швидко вилікувати ГРВІ противірусним препаратом Віферон?

ГРВІ - це вірусна інфекція

ГРВІ - це найпоширеніше в сучасному світі заболевание. Воно зустрічається повсюдно і йому піддані люди різного віку. Причиною захворювання є віруси, що проникають в організм через органи дихання. У носі, носоглотці, гортані інфікованої людини відбувається первинне розмноження вірусу, з подальшим поширенням по організму через кров. Віруси в крові викликають у хворого озноб, головний біль, ломоту в спині і кінцівках. Таким чином, ГРВІ симптомами є: нежить, першіння в горлі, сухий кашель, підвищена температура, лихоманка. Важливим фактором в лікуванні ГРВІ є мобілізація імунної системи хворого, завдяки чому, в організмі виробляються антитіла, що сприяє очищенню його від вірусів.
При проявленіі перших симптомів ГРВІ обов'язково зверніться до лікаря.

Противірусний препарат ВІФЕРОН при ГРВІ

Справжньою знахідкою в боротьбі з гострою респіраторною вірусною інфекцією є противірусний препарат Віферон. Його висока клінічна ефективність підтвердженана 17-річної лікарською практикою і користується заслуженою довірою у пацієнтів. ВІФЕРОН добре переноситься і практично не має побічних ефектів.

Дізнайтеся докладніше про свічках Віферон і про те, як використовувати пройшовши за посиланням.

Склад противірусних свічок Віферон

До складу препарату входять тільки натуральні і безпечні компоненти.
Людський рекомбінантний інтерферон а2 β проведений без використання донорської крові та є готовим компонентом імунного захисту. Інтерферон а2 β блокує відтворення нових вірусних частинок в ураженій клітиніі захищає від проникнення вірусів у здорові клітини.
Антиоксиданти, вітаміни Е і С, захищають мембрани клітин від пошкоджень і посилюють вплив інтерферону а2 β на віруси. А також, збільшують час перебування інтерферону а2 β в крові.
Масло какао - натуральне рослинне засіб, которе має гіпоалергенні властивості і містить фосфоліпіди, що дозволяє при виробництві свічок ВІФЕРОН відмовитися від синтетичних емульгаторів.
Даний склад препарату дозволяє забезпечити необхідне лікування ГРВІ та уникнути ускладнень після хвороби.
Для зручності використання препарат випускається у вигляді супозиторіїв. Ректальній спосіб введення в організм дозволяє препарату швидко проникати в кров, минаючи шлунок і печінку. ВІФЕРОН швидко усуває симптоми ГРВІ та ефективно бореться з вірусами. ВІФЕРОН добре поєднується з іншими лікарськими препаратами, застосовуваними для лікування інфекційно-запальних захворювань.
Дізнатися більше інформації про свічках Віферон можно на сайті www.viferon.com.ua.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ