Головна : Новини

Особливості третій місяці вагітності

, 13:47
0 1880
< p style = "text-align: left;"> Очікування збільшення сімейства - це самий радісний період в житті кожної родини, особливо якщо ця дитина желанний і довгоочікуваний. Майбутні батьки малюють у своїй голові барвисті картини появи дитини, представляють яким він буде, ворожать хлопчик це чи дівчинка. Словом, період очікування, самий радісний, хвилюючий, захоплюючий і урочистий. Але між тим цей період не такий вже і гладкий для майбутньої мами. Адже в її організмі народжується нове життя,приносячи свої зміни в звичний ритм життя майбутньої мами.   На кожному етапі розвитку цього нового життя існують свої особливості. Розглянемо.

Зміни в організмі і майбутньої мами

На цьому етапі, ви вже звикли до думки про те, що всередині вас народжується нове життя. Вже й токсикоз, який мучив вас вперші тижні вагітності став слабшим. Хоча треба відзначити, не всіх жінок мучить цей горезвісний токсикоз, деякі його навіть не помічають, його прояви бувають дуже рідкісними. Найважче - це емоційний стан, і відчуття якоїсь слабкості. На роботу вранці вставати не хочеться. На зміну звичній активності приходить млявість, сонливість івтома, так і хочеться валятися в ліжку цілий день. Саме в цей період з'являється дратівливість, особливо якщо тобі з усіх боків дають поради. Не треба нервувати, навчитеся себе контролювати і пропускати частина таких радою крізь вуха. Інакше у вас виросте нервовий малюк. Спокій – ось головне правило цього періоду.  У цей період ви починаєте помічати зміни у своїй фігурі. &Nbsp; Різко збільшилася груди, і щоб уникнути розтяжок використовуйте спеціальні засоби. Можуть і збільшуватися вени, але не варто сильно лякатися, це все природно, головне не запустити і проводити профілактику. І дуже стежите за своєю вагою, не стояти на ногах тривалий час, а впро час відпочинку ноги піднімати на стільчик. І ще, змініть каблуки на зручне взуття і займіться легкими заняттями з фізкультури.

Зміни у розвитку плоду

Саме на цьому етапі формуються всі важливі для життя системи та органи. Малюк вільно плаває у водному просторі, і ви ще не відчуваєте його движений. У малюка вже повністю сформований кістяк, але ще не закостенілий, а з хрящової тканини. Але на УЗД вже можна розрізнити пальчики на ногах і руках, носик і губки. У малюка вже закладені молочні зубки, але він ще не бачить, і немає ще століття, щоб прикривати оченята. Третій місяць дуже важливий, так як деякі органи починають працювати, наприклад, вирабатается інсулін підшлунковою залозою. І вже до кінця третього місяця можна сказати, хто у вас народиться, тобто визначити стать дитини.

Висновки

Третій місяць вагітності дуже важливий, як і для майбутніх мам, так і для їх малюка. Тому слід регулярно відвідувати лікаря, проходити обстеження, гуляти на свіжому віздусі, вести здоровий спосіб життя, включаючи правильне харчування. Саме від вас залежить, чи будете ви спати ночами, коли з'явиться малюк, і не проведете ви частину життя в лікарнях, тягаючи дитини до всіх лікарів на консультації. Все у ваших руках, від вашої поведінки залежить майбутнє ваше і малюка! Будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ