здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Цікава інформація про мишоподібних гризунах

Вересень 06 2015

Задовго до появи теорії про природну вогнищевих болезней добре відомо, що дикі тварини можуть бути носіями і джерелом збудників різних захворювань.

Гризуни в цьому процесі займають особливе місце, так як дана група ссавців представлена ??найбільш численними носіями інфекцій.

У межах Російської Федерації налічується 28видів гризунів. Особливе значення, як медичне, так і господарське, мають звичайні види ссавців, насамперед синантропні гризуни - сірий щур і домова миша. Серед диких - соня лісова, польова миша, желтогорлая, лісова, миша-крихітка, бурозубка, звичайна полівка і руда полівка. Інша про гризунів доступна на сайті interesting-information.ru.

Розподіл мишоподібних гризунів в біотопах пов'язано з наявністю характерних умов для даного виду місця перебування. Лісові біотопи - типові місця для лісової миші, желтогорлиє миші, рудої полівки, соні лісовий. Миша - крихітка воліє вологі високотравні і чагарникової зарості навколо річок, каналів, Боліт, на ділянках полів, які обробляються. Польова миша постійно знаходиться на ділянках з чагарниковою рослинністю. Звичайна полівка зустрічається на луках, пасовищах, виноградниках, садах. Поселення її можна знайти на галявині лісу, долинах північно-західній частині Карпат. Синантропні види гризунів - будинкова миша, сірий щур у своєму рарозподілом, пов'язані з житлом людини. У теплий період року вони зустрічаються в природних біотопах, навіть на значній відстані від населених пунктів, ферм та інших господарських будівель.

Негативна роль гризунів

мишоподібних гризунів в господарській діяльності людини належить негативна роль. Домінуючі види гризунів завдають шкоди сільськогосподарським культурам і лісовому господарству. Синантропні гризуни - шкідники врожаю, як на полях, так і складах, поїдають і знищують продукти харчування та корми.

Гризуни є носіями і джерелом збудників природно-вогнищевих інфекцій. Найбільш распростпораненим і небезпечним з даної групи захворювань є лептоспіроз, який зустрічається на всіх континентах і майже у всіх природних зонах. Збудник лептоспірозу виділяється з сечею гризунів, при цьому забруднюючи воду, грунт, продукти харчування. У природі майже кожного регіону найбільш поширені лептоспіри серогрупи Pomona, основним носіїм яких є польова миша і становить 44,4% в сумі інфікованих дрібних ссавців небезпека захворювання на лептоспіроз найгостріше виникає в літньо-осінній період, що пов'язано з масовими виїздами населення в природні вогнища.

У перелік природно - вогнищевих інфекцій, пов'язаних з мишоподібними гризунами відносяться туляремія, Лістеріоз, ієрсиніози, псевдотуберкульоз та інші. Щоб уникнути захворювань необхідно дотримуватися простих санітарних правил: мити руки перед їжею, не вживати в їжу немиті овочі та фрукти, продукти зберігати недоступними для гризунів, діючі колодязі надійно герметизувати, уникати вживання води з випадкових джерел. З профилактических заходів - знищення гризунів, шляхом суцільної дератизації.

← Наркомани лікуються... Що необхідно знати для... 
Переглядів: 451
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен