загрузка...
Головна : Новини

Як правильно доглядати вже за нарощеними драбинами

, 11:24
0 399

Якщо жінка не має густі ресницями, це ще зовсім нічого не означає. Всі сучасні методи можуть дозволити досить легко і просто вирішити таку проблему саме   за допомогою нарощування. Але, проте, перед тим, як почати користуватися послугами майстра, вам необхідно врахувати деякі важливі нюанси, які допоможуть вам довше насолоджуватися цими красивими віями, а также уникнути все можливих ускладнень. Дізнатися більше можна за посиланням.

Жінкам з чутливими століттями також слід знати, що саме клей, який використовують для нарощування вій, абсолютно нешкідливий для очей. Але у деяких він може все, ж викликати алергічну реакцію. Саме тому рекомендують передуватимеельно протестувати сам склад, приклеївши зовсім пару штучних волокон і, проходив з ними одну добу.

Також ще одним протипоказанням для того, щоб проводити дану процедуру є інфекції очей. Саме тому найкраще відкласти процедуру нарощування вій до повного одужання для того, щоб самимне посилювати проблему. А також найкраще утриматися безпосередньо від використання тих самих штучних волосків при підвищеній жирності, ослабленні сходів.

Якщо все ж жінка зважується на дану процедуру, то вона повинна знати, як правильно доглядати безпосередньо за нарощеними віями для того, чтоби не зіпсувати саме тонку роботу майстра. Для того щоб самі волоски не впали, їх можна мочити 2:00 після процедури. А також точно слід відмовитися і від лазні в найперші дві доби. І щоб клей, з яким проводять нарощування, не розчинилися – не рекомендується змащувати дані повіки густими і жирними кремами.

Весь домашній догляд за нарощеними віями полягає тільки в звичайному очищенні від самого макіяжу, а також умовно. Для того, щоб видалити фарби з очей вам буде необхідно використовувати спеціальний гель для вмивання або ж спеціальний лосьйон. А також найкраще буде і зовсім відмовитися від фарби очей, так як очі і так дивлятьсяся чудово вже з штучними волосками. Також про щипці для завивки сходів і взагалі   слід забути, і навіщо вони вам потрібні, якщо вже нарощені вії і так дуже добре закручені. Спати вам слід на боці або ж на спині, а в іншому випадку ваше пухнасте диво досить швидко облетить з ваших очей.

А говорячи взагалі, догляд за нарощеними віями є, досить простий. Їх носити можна близько 3-х місяців, не забуваючи також і про корекцію для того, щоб відновити вже випали волоски. Штучні вії знімати може тільки майстер і то за допомогою тільки спеціального засобу. Тому що це дозволить вам уникнути втрати натуральних волосків.

Незважаючи навіть на те, що дана процедура нарощування є, достатньо   безпечна, але, тим не менш, після нарощування вії все одно потребують   догляді. Після зняття цих штучних волокон, навіть свої вії   випадають, і ламаються кінчики. Але, проте, повернути силу, а також фортеця власнимвіям вам допоможуть прості способи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ