Головна : Новини

Остеопатія - це філософія

, 11:27
0 298

Початок мануальної медицини сягає давніх часів, коли ще в Стародавньому Китаї всі фахівці з простий традиційної китайской медицині безпосередньо застосовували Туин - це особливий масаж і якісні маніпуляції на всіх суглобах. У китайському тому варіанті мануальна така медицина була дуже тісно пов'язана безпосередньо з теорією всієї циркуляції енергії - за рахунок саме маніпуляцій вирівнювалася весь потік енергії в усіх меридіанах. Також відомо, що саме в Древней Греції лікували всі дисфункції нашого хребта, використовуючи безпосередньо тракцию або просто компресію. Гіппократ навіть особисто лікував свій сколіоз за допомогою саме мануального впливу. Сьогодні ж така мануальна терапія просто отримала наукового свого обгрунтування і претендує на звання якісної медицини XXI століття.

Розумний ЧАРЛЬЗБЕК сказав: Моя порада всім ЛІКАРЯМ - Ніколи не припиняйте ВЧИТИСЯ.

Чарльз Бек просто живе і просто працює в США. Він звичайно ж, лікар-остеопат. Але на жаль, саме в нашій країні такий сучасний термін « остеопатія » просто мало відомий, і також мало відомий термін « мануальна терапія » вони зазвичай зводиться до простого поняттю костоправства. Хоча простим ознакою нового часу є безпосередньо зацікавленість усіх фахівців і всіх пацієнтів широким спектром всіх мануальних методик, застосовуваних безпосередньо в великій світовій практиці.

Англійські аристократи безпосередньо ВИБИРАЮТЬ остеопатію і всі інугіе альтернативні методи лікування.

Гай Кларк - проректор з навчальної роботи коледжу імені Джона Вернхема, розташованого в місті Мейдстоун, Великобританія. За фахом - лікар-остеопат. На запрошення кафедри мануальної терапії Медичного інституту Української асоціації народної медицини він приїхав, щобпровести майстер-клас з класичної остеопатії для учасників Міжнародної медичної конференції фахівців з мануальної терапії. Гість приємно вразив присутніх не тільки досконалим знанням принципів остеопатії, але й своїм умінням « творити дива » (такими, принаймні, на перший погляд, можуть здатися пересічному чолостоліттю результати впливу остеопатіческій методів на організм людини). Гість щиро ділився таємницями улюбленої справи і з нами, журналістами, під час свого візиту до редакції газети.

ЛІКУВАННЯ "ЗА ЗАКОНАМИ ЖИТТЯ"

Мудрий вислів "лікар, який знає класичну медицину, стоїть на одній нозі, а той, якиймає ще й нетрадиційної - на двох "перетворюється на гасло медицини XXI століття. Світовий досвід переконливо свідчить - і лікарі, і пацієнти схильні інтегрованих методів лікування, які підкріплюють ефект один одного, базуються на комплексному підході до проблем хворого і розширюють межі пізнання людини і основ її здоров'я. Маючи заплечима багатий досвід української народної медицини, вітчизняні фахівці з кафедри мануальної терапії Медичного Університету УАНМ жваво цікавляться досвідом колег з інших країн, вивчають його і застосовують на практиці. Тому сьогодні частими гостями в Україні є викладачі невідомих нам практик і методів, які успішно застосовуються в сИстеми охорони здоров'я інших країн.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ