Головна : Новини

Перші враження від Windows 10

, 15:35
0 329

Більшість з нас напевно чули фразу про те, що вічно можна дивитися на триречі: як тече вода, як горить вогонь і як хтось інший працює. До останнього якось так і хочеться додати фразу, що ми також любимо обговорювати те, що хтось вже зробив з дещо егоїстичною формулюванням типу "ну хто ж так робить, ось я б зробив зовсім по-іншому". Погодьтеся, практично кожен з нас, незалежно від роду професійної діяльності, стикався з подібними випадками якщо не у свій, то в "сусідський" адресу. Це з одного боку дещо не ввічливо, що не чемно по відношенню до об'єкта чи суб'єкту критики, але з іншого боку загальний пошук точок спотикання, у тому числі і за допомогою критики, є, напевно, одним з кращих способів досягнення найбільш оптимальнихрезультатів. Виходячи з цього зовсім не дивно, що, не встигнувши офіційно вийти, нова Windows 10 вже обросла цілим лісом нерозуміння, питань і пропозицій щодо вдосконалення. Відповіді на деякі з найбільш нагальних питань можна знайти на мережевому ресурсі Рунета -. Тут, наприклад, можна дізнатися, як відключити автоматичні оновлення, визнаділити розрядність системи, скинути встановлений до облікового запису пароль, адаптувати старі пропозиції під нову ОС, налаштувати свою ОС і багато іншого. Але це, як кажуть, деталі, а ось чим дійсно відрізняється нова ОС від Microsoft, ми спробуємо коротко розповісти далі.

Системні вимоги та встановлення

Більшість активних користувачів ПК, за довгий час звиклих до більш-менш традиційного інтерфейсу таких попередніх ОС, як ХР або навіть Windows 7, були фактично збентежені при появі попередника 10 версії - Windows 8. Її характеризував революційний інтерфейс і безліч нововведень, які часом приймалися в багнети. Не менш революційною в цьому плані є і поточна ОС - Windows 10. Перше, що відразу впадає в очі - це якесь подібність як з Windows 8, так і з Windows 7 в плані організації стартового меню. Від 8 версії була взята схема компонування додатків, але тим не менш повноекранне меню тепер відсутній і всі розміщується в дещо подібне звичноговсім меню Пуск. Для свого нового дітища Microsoft заявив такі технічні вимоги (мінімальні):

  • центральний процесор з тактовою частотою не менше 1 ГГц;
  • оперативна пам'ять на рівні 1 Гб (32-розрядна ОС) і 2 Гб (64-розрядна ОС);
  • відеокарта з підтримкою DirectX не нижче 9 версії і драйвером WDDM 1.0;
  • місце для системних даних на жорсткому диску на рівні 16 Гб (32-розрядна ОС) і 20 Гб (64-розрядна ОС).

Що стосується установки, то вона істотно спрощена в порівнянні з попередніми версіями настільних ОС Microsoft. Типових для ХР або 7 переривань на установку дат, часу, мови тощо тепер нет. Більш того, установка 10 версії Windows, може відбуватися шляхом оновлення з Windows 7, 8 або бета 10. У такому випадку, всі налаштування системи і паролі повністю інтегруються в нову ОС.

Нововведення в Windows 10

Враховуючи, що Windows 10 буде реалізовуватися в якості сервісу, пошук драйверів для неї, А також оновлення відбуватиметься в автоматичному режимі. Крім цього, а також вже згаданого вище гібридного меню Пуск на 10 версії ОС будуть присутні наступні нововведення:

  • голосовий помічник Cortana;
  • новий базовий браузер Microsoft Edge, який змінив традиційний Internet Explorer;
  • універсальні приложения, які однаково використовуються на різних гаджетах (ПК, планшетах, ноутбуках, смартфонах).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ