Головна : Новини

Медичний туризм в Ізраїлі

, 14:58
0 361

Наша планета - це один великий і унікальний організм, який є будинком і захисником для всіх своїх жителів, у тому числі і нас - людїй. У свою чергу чоловік є одним з найбільш складних і досконалих організмів на планеті, володіючи колосальним потенціалом. Але навіть при тому високому рівні розвитку, якого ми досягли на рубежі XX і XXI століть, ми все одно схильні різного роду захворювань, вражаючим різні органи і системи. Одні проходять легко і швидкоплинно, практіческі не залишаючи після себе сліду (ну крім неприємних відчуттів), інші - навпаки, наносять найсильніший шкоду і за відсутності адекватної терапії можуть призвести до летального результату дуже швидко. Одним з найбільш небезпечних захворювань є гепатит, який вражає печінку. Діагностика та - один з найбільш реальних виходів зсформованої ситуації.

Що таке гепатит?

Гепатит - це збірна назва цілої групи запальних захворювань печінки, які мають різну етіологію, тобто причини виникнення. Найбільш поширеною є група так званих вірусних або інфекційних гепатитів, які викликаються однойменними вірусами (всього -восьмій штамів, від вірусу гепатиту А до вірусу гепатиту TTV). Одним з найбільш небезпечних з них є вірус гепатиту С, який викликає однойменне захворювання з підвищеною схильністю до переходу в хронічну форму. Головною небезпекою даної форми гепатиту є те, що даний штам вірусу має добре розвинену систему маскування - симптомутика вже дуже схожа з іншими захворюваннями, часто відсутня характерна желтушность. Внаслідок цього, хвороба може протікати практично без явних симптомів тривалий час, повільно вбиваючи людини. Вперше даний штам вірусу був виділений в кінці 80-их років минулого століття. З тих пір в результаті постійних, що не припиняються досліджень бло виділено ще кілька десятків форм даного вірусу. Діагностика гепатиту С, внаслідок його поведінки, досить проблематична і повинна враховувати безліч чинників. Точно також і лікування даної хвороби має бути комплексним, а його успіх контролюватися протягом декількох місяців після процедур.

Гепатит та Ізраїль

ІЗРаільская медицина вважається однією з найбільш сильних у світі, внаслідок величезних капіталовкладень у її розвиток. Не дивно, що країна, яка заробляє щорічно величезні гроші на традиційному туризмі, непогано заробляє і на медичному. Це особлива форма туризму, яка поєднує в собі відпочинок в курортних умовах та проходження квалифиваного лікування, від діагностики до планової терапії. Перевагою ізраїльських клінік, наприклад, однією з найбільш авторитетних у всій країні клініки Ассута, є те, що вони застосовують індивідуальний підхід до кожного своєму пацієнтові. Це дозволяє більш точно визначити діагноз і призначити адекватне лікування в прекрасних умовах. Тут, доромі того, відмінно розвинена дослідна база, яка дозволяє застосовувати в лікуванні передові розробки, а значить значно поліпшувати ефективність лікування та зменшувати період реабілітації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ