Головна : Новини

Що таке піноблок, і які властивості він має?

, 06:00
0 334

Для того щоб зробити піноблок   використовують пісок, воду, піноутворювач, а також цемент. Іноді можуть додавати пластифікатори, затвердітелі, а також фібра для того, щоб поліпшити характеристики самого піноблоку і, звичайно ж, підвищити його міцність. Докладніше про це можна дізнатися на сайті виробника пінобетону -.

Пінобетон є дуже економічним. Висока точність розмірів   дає можливість виробляти хорошу кладку на клей, і прицьому набагато зменшити товщину його внутрішньої і зовнішньої штукатурки, а також уникати в стіні "містків холоду". Що стосується ваги даного матеріалу, то він є набагато легше, ніж бетон. І це дозволяє значно заощадити на фундаменті.

Пінобетон зручно і дуже швидко монтується. Маленька щільність, а також легкість пінобетону і довольно величезні розміри   дозволяють   збільшити швидкість самої кладки. Він дуже легкий в обробці і обробці - прорізати отвори будь-якого розміру під труби, розетки, електропроводку. Простота кладки, абсолютно завжди досягається за допомогою точності лінійних розмірів.

Пінобетон є надійним матеріалом. Він міцний як камінь, а также не старіє і не гниє. Велика міцність безпосередньо при стисненні дозволяє використовувати піноблок при будівництві об'єктів саме з меншою об'ємною вагою, а також він додає термічний опір стіни.

Піноблок екологічно чистий матеріал. Він не виділяє будь-яких токсичних речовин, і поступатися за цим показником він може тільки дереву.

Ще однією важливою перевагою піноблоку є   теплота. Через свого відмінного термічного опору, всі будови з пінобетону   акумулюють тепло, і це дозволяє знижувати витрати на обігрів приблизно на 20-30%. Піноблок також можна застосовувати на підлогах, на дахах, як   звуко- і теплоізоляцію.

Вироби саме з пінобетону стоять на першому ступені по вогнестійкості, адже вони добре запобігають будь-яке поширення пожежі. Саме завдяки цьому, піноблоки ідеально підходить для створення вогнетривких конструкцій. При впливі досить інтенсивного   вогню на піноблок він зовсім не вибухає, а також не розщеплюється, як тяжелий бетон. В результаті цього, вся арматура довше захищається від нагріву. Згідно з результатами різних випробувань, пінобетон захищає від пожежі протягом чотирьох годин.

Пінобетон може забезпечувати мікроклімат навіть у дерев'яному будинку. Він не боїться вогкості, може запобігати втрату тепла в холодну пору року, дозволяє уникнути дужевисоких температур влітку, а також контролює вологість повітря, тим самим сприяючи створенню комфортних умов.

Також можна сказати, що піноблоки надають будинку архітектурну виразність і, звичайно ж, красу. Тому що, даний матеріал дуже легко піддається обробці, і є можливість створювати найрізноманітніші форми бенкетамід, арок, кутів.

Піноблок досить зручно транспортувати: адже співвідношення обсягу, упаковки   і ваги робить конструкції зручними в транспортуванні, а також дозволяє використовувати   всі потужності     залізничного та автомобільного транспорту.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ