Головна : Новини

10 цікавих фактів про матраци

, 10:35
0 1489

Більшість людей задумуються про матраци тільки тоді, коли з ними виникають проблеми. І ви швидше за все навіть не здогадувалися, що шматок піни з пружинами у вашій спальні може приховувати деякі цікаві секрети.
Десять найцікавіших фактів про матрацах, яких ви не знали.

1. Найбільш популярний вид матраців - найменш улюблений.

Серед усіх матраців найбільша частка продажів (за різними оцінками до 80%) припадає на пружинні матраци. Але вони також мають безліч негативних відгуків покупців. Тільки 63% власників пружинних матраців повідомляють, що задоволені покупкою. До порівняння, своїми матірацами задоволені більш 80% власників матрацівз латексу і матеріалу з пам'яттю, і 79% - водяних матраців.

2. Викиньте вашу ліжко з страшними тварюками.

Застосовуваний матрац і подушки можуть приховувати в собі тисячі мікроскопічних пилових кліщів і їх екскременти в порожнинах між тканинами. Мікроскопічні пилові кліщі існуютьмайже скрізь, де є тканину, килими плюс тварини або люди, особливо в більш вологих умовах. Вони не кусаються, а харчуються відмерлими клітинами, проте викликають алергію і астму. Кращий спосіб звести до мінімуму пилових кліщів - використання антиалергенний матраців, регулярно прибирати і прати постіль.

3. Матрац можна здати на переробку.

Матраци великі і громіздкі, і багато людей не знають, що робити зі старим, придбавши новий. Ви можете викинути його на смітник, де він буде займати місце протягом століть поруч з іншим мотлохом. Ви також можете перепродати або подарувати матрац, який все ще перебуває в пристойній формі. Або можна здати його напереробку. Пружини і метал можуть бути багаторазового використання, дерево і волокна можуть стати джерелом палива, а латекс і тканини переробляють для використання, наприклад, в оббивці. Галузь вторинної переробки зараз дуже активно розвивається і заохочується у світі.

4. Ваш Матрац - це улюблена приманка для злодіїв

Ми всі чули жарти про приховані під матрацом гроші. І грабіжники теж їх чули. Тому матрац - це місце номер один, де квартирні злодії будуть шукати заховані цінності. Тим більше, що спати на купі грошей і коштовностей , ймовірно, не дуже корисно для вашої спини.

5. Матраци колись трималися на мотузках

До того, як набули поширення сучасні моделі ліжок - матраци кріпилися на мотузках, натягнутих всередині дерев'яної рами. І виявляється, що фраза "спати міцно" походить з цього періоду часу, коли люди повинні були міцно затягувати мотузки в ліжку, щоб матрац не провисав.

6. У США закон вимагає, Щоб матраци були вогнестійкими.

У 2007 році в Америці прийняли закон, за яким усі матраци повинні відповідати певному рівню займистості. В основному, ліжко повинна витримати відкрите полум'я протягом 30 секунд (тільки не намагайтеся повторити це вдома). Закон прийняли, щоб знизити ризик пожеж із-за залишеної без нагляду сигарети або свічки.

7. Доміно з матраців є популярною категорією світових рекордів.

Існує така цікава річ, як « матрацна доміно & raquo ;. Найбільша, зафіксована Книгою рекордів Гіннесса, гра в доміно складалася з тисячі і одного матраца і людей вШанхаї в 2012 році. Раніше був встановлений американський рекорд доміно в Новому Орлеані з 850 чоловік і матраців.

8. Якщо довго не вдається заснути - це ознака поганого матраца.

Якщо засипання займає у вас більше, ніж 10-15 хвилин, то вам може знадобитися кращий матрац. Дослідження показують, що блешніство людей повинні легко засинати протягом цього відрізка часу, якщо немає проблем з власним ліжком.

9. Кожен хоче стати королем -)

Виявляється, що найпопулярніший розмір матраців - королівський. Матраци розміру "Queen" купують частіше, ніж будь-який інший розмір.

10. Неприбране ліжко можебути корисною для здоров'я.

Мами завжди вчили нас акуратно застеляти ліжко. Акуратно застелена ліжко дійсно виглядає добре - проте дослідження університету Кінгстона виявили, що розкрита ліжко більш здорова. Справа в тому, що коли ви все ретельно застеляєте - створюєте ідеальне середовище дляпилових кліщів. А коли залишаєте ліжко відкритою, то повітря і сонячне світло допомагають боротися зі шкідниками.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ