Головна : Новини

5 порад: як вибрати матрац на двоспальне ліжко

, 10:45
0 318

На сьогоднішній день пропозиції на ринку ортопедичних матраців досить різноманітні, що дає можливість кожній родині купити необхідний постільному аксесуар. Пружинні матраци (з залежними лмбо незалежними пружинними блоками) або ж безпружинні - вибір суто індивідуальний. Це завдання не така вже й важка якщо вибирає одна человєк особисто для свого спального місця. І зовсім інша справа, коли потрібно купити матрац на двоспальне ліжко. Розглянемо поради експертів по успішному вибору постільної аксесуара для двох. І розповість нам їх Романов А. П. - співробітник інтернет-магазину "Good Matras", де ви можете подивитися всіляких матраців.

Порада 1. Шукаємо компроміс

Коли подружжя вирішує замінити старий матрац на новий з ортопедичним ефектом, тоді перед ними виникає   непросте питання: як оптимально поєднувати різну вагу та побажання в жорсткості? Адже дружина може бути хоче спати на м'якому матраці, у той час, як чоловікові необхідна жстка основа. У такому разі допоможе матрац двутіпной жорсткості. Такі вироби відмінно підходять для двоспальному ліжку, адже їх у них: одна сторона - жорстка, а друга - середньої м'якості.

Рада 2: Самостійні елементи з'єднуємо воєдино

Якщо один з подружжя страждає болезнь попереку, хребта та іншими захворюваннями, а інший - абсолютно здоровий, то хворому потрібно купити виріб конкретної жорсткості, тоді як людина без недоліків здоров'я може вибрати собі матрац, спираючись на комфортність. Принциповість пояснюється тим, що, наприклад, при хворобах хребта м'який матрац не забезпечить потрібную для нього підтримку. Це буде негативно проявлятися на якості сну. Тоді, як надмірна жорсткість матраца в людину вагою до 95 кг, під час сну визвет дискомфорт. У такому випадку оптимальним рішенням буде купити два матраци (80х200) однакової товщини, які з'єднуються в єдину основу за допомогою наматрасника.

Рада 3: Вибір сучасної моделі

Якщо подружжя принципово відмовляється від двох окремих односпальних підстав, їм доцільно купити матрац з пружинним блоком Dual Spring (подвійна пружина). Особливість такого матраца - конструкція пружини (вона складається з вкладеною і основний). При середньомувазі людини будуть задіяні зовнішні пружини, при підвищеному (від 95 кг) - стануть в нагоді внутрішні. При суцільній конструкції (180x190) кожен з подружжя отримає необхідну індивідуальну підтримку хребта та інших зон тіла.

Рада 4: Звертаємо увагу на наповнення

Цікавою альтернативою може виявитися рішення купити матрац з асиметричним наповнювачем на базі блоку з незалежними пружинами (160x200). У якості такого може використовуватися натуральний латекс або кокосова кора. Незалежні пружини забезпечать оптимальну підтримку тіла під час сну, а наповнювач зможе додати необхідну жорсткість.

Рада 5: І на завершення, що не додасть комфорту

Коли з'являється питання про необхідність купити матрац, кожна родина вибирає модель, спираючись на доступний бюджет. Нерідко, бажання заощадити призводить до появи дискомфорту, який потім подружжя терплять протягом многих років. Тому, щоб не витрачати зайвий раз багато грошей, краще зробити це 1 раз і купити дійсно якісний продукт. Об'єктивності заради варто відзначити, що моделі з залежним пружинним блоком - це далеко не найкраще рішення для двоспального матраца, звичайно, якщо ви не хочете під час сну відчувати кожен рух свого партнера.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ