Головна : Новини

Зручність заколисування за допомогою дитячого ліжечка з маятником

, 03:16
0 380

Багато батьків починають планировать життя з малюком ще задовго до його народження. І це цілком зрозуміло, адже "свіжоспеченої" мамаше на багато зручніше буде повернеться в квартиру, яка буде на 100% готовою до появи немовляти, ніж купувати все потрібне після повернення з пологового будинку. Саме тому не потрібно відкладати вибір дитячого ліжечка — її покупку можна доручить друзям або родичам. Якщо ж Ви забобонні і вірите прикметами, що не варто купувати річ заздалегідь, тоді ви можете зробити це і після народження дитини, але от вибрати модель ліжечка краще ще до від'їзду в пологовий будинок. Потрібно вирішити що вона буде з себе представляти: манеж-ліжко, дитяче ліжечко з маятником, люлька для новонароджених або звичайнадерев'яне ліжечко — вирішувати тільки Вам.

Навіть якщо Ви чекає не 1-го дитини, складність полягає в тому, що передбачити що йому знадобиться і яким він буде практично не можливо. Ніхто не знає як Ви будете укладати свого малюка, можливо це будуть довгі заколисування або ж спільний сон, а може бути й таке, що ребенодо з перших днів буде спокійно засинати в своєму ліжечку, але в кожному разі варто придбати дитячу, адже вона має масу переваг:

 • для спільного сну з малюком ви можете зняти бортик і приставити своє ліжко;
 • немає необхідності качати ліжечко;
 • механізм маятника дуже легко блокується;
 • ліжечко маятнік з комодом або ящиком дасть можливість мати під завжди рукою запас пелюшок, підгузників і ін. речей.

Така ліжечко буде відмінним весільним подарунком для молодят, які очікують малюка — це корисний і зворушливий подарунок майбутнім батькам.

Які ж бувають дитячі ліжечка з маятником?

За конструкцією маятника (качає механізму), виділяють дитячі ліжечка з поперечним і поздовжнім маятником, а також такі, що можна качати як в сторони щодо лежачої в ліжечку малюка, так і « вгору-вниз » (універсальні). Ліжечко з поперечним маятником найчастіше трохи дешевше универсального та поздовжнього варіантів.

Бувають наступні типи ліжечок з маятниковий механізмом:

 • ліжко-трансформер з маятником;
 • модель з ящиком;
 • модель що поєднує в собі комод з дитячим ліжечком маятником;
 • підліткова ліжко;
 • трансформер з люлькою для малюка;
 • з колесами;
 • без коліс.

Ті, хто може зрозуміти інструкцію і вміє тримати викрутку в руках - зможе зібрати її без праці, а якщо ж ви не хочете собі обтяжувати, ви можете замовити послугу збірки у професіоналів. < / p>

За і проти

Якщо ви на форумах прочитаєте обговорення та відгуки,які супроводжують дитячі ліжечка з маятником, то ви побачите, що є 2-е основні групи супротивників дитячих ліжок даного типу:

 • шанувальники ідеї самостійного засинання дитини ще з перших днів;
 • шанувальники спільного сну.

Так, « дитячий лікар всієї Русі » - Украинец доктор Комаровський також негативно висловлювався проти заколисування малюка, аргументуючи свою думку незрілим вестибулярним апаратом дитини. Але не зовсім зрозуміло, яким чином заколисування може нашкодити дитині, яка 9 місяців « заколисувати » в животику мами. Ну в цьому випадку кому вірити — вибирати тільки батькам. Основнимаргументом « за » є зручність ліжечка з маятником, а також можливість заколисати малюка не на руках. Це особливо цінно, коли малюк підріс і вже важко його тримати на руках, але без заколисування він заснути не може.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ