Головна : Новини

Букет прикрасять і сухоцвіту, і комаха

, 02:35
0 352

Приємно, коли будинок прикрашають квіти. Але не кожен знає, як скласти гарний букет і продовжитижиття живих квітів.

Період хризантем

Дуже добре в букеті виглядають сезонні квіти. Наприклад, пізня осінь - це період хризантем. Ці квіти краще дарувати, додаючи в букет інших або декоративних матеріалів, адже самі хризантеми виглядають в букеті дуже добре. Гарний букут можна скласти з класичних троянд, ромашок, гербер, які в магазинах продають або не цілий рік.

Правила складання букета

Взагалі є кілька правил складання букета. І розповість нам про них Іванов А. П. - співробітник інтернет-магазину квітів:. Перш за все, определітесь з його формою. Якщо він повинен бути круглим, то одна квітка укладаєте вище, а всі інші навколо - нижче. Якщо він трикутний, то кожна наступна квітка повинна бути нижче попередньої. Якщо вам потрібно, щоб квітка мав вигнуту стебло, а вона пряма, товста і тверда, як у гербери, то можете використовувати спеціальний провід зеленого кольору, якийї протягується в головку кольору і обплітає стебло, і тепер можна надати квітці необхідної форми.

Зверніть увагу на кольори в букеті. Краще, коли їх не більше, ніж два-три. Причому колір додаткових рослин повинно підкреслювати та відтіняє колір центровий квітки. На додаток ви можете використовувати сухоцвіти начебто чищенні або гипсофили(дрібний білий колір), а також листя кімнатних рослин, наприклад, папороті або аспарагус. Не бійтеся обрізанням листя пошкодити рослині, навпаки, це піде їй на користь. Пам'ятайте, що центральна квітка повинен бути крупніше тієї, яка на другому плані. У квітковій композиції, на відміну від букета, можна використовувати більше кольорів.

Заобгортки, то краще купувати нову, хоча багато зберігають обгортки з подарованих букетів. Якщо це гофрований папір, то її справді можна використовувати вдруге, однак декоративний целофан дуже швидко мнеться і може тільки зіпсувати букет. Зараз з'явилося багато декоративних матеріалів на зразок кольорових волокон, сіточок, навіть фігурок комах,які теж можна використовувати, придбавши попередньо в квіткових магазинах.

Виготовлений власноруч букет буде гарним подарунком і обійдеться вам дешевше, ніж куплений в готовому вигляді. Крім того, ви можете бути впевненими в тому, що простоїть він довго, адже самі вибирали квіти і зелень для нього, а не довірилися продавцю, якийміг використовувати несвіжі, зів'ялі рослини для букета.

Як продовжити квітам життя?

Якщо ж букет подарували вам, то є кілька способів зробити так, щоб він простояв як можна довше. Обов'язково обріжте кінці стебел квітів під кутом. Обчистить стебло від листя до рівня, доякому ви занурте його в воду у вазі, так як з листя вода псується, і букет довго не простоїть. Раз на два дні міняйте воду у вазі і кінчики стебла квітки під кутом. Це продовжить квітам життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ