Головна : Новини

Як зберегти здоров'я школярів?

, 22:04
0 314

Всі ми знаємо, що сучасним дітям сьогодні ініходітся витримувати серйозні навантаження в школі. Дійсно, весь день учня проходить за підручниками, враховуючи домашні завдання на які, найчастіше, просто не вистачає ні   сил ні часу. Але що ж робити, адже відмовитися від виконання домашніх завдань не можна, оскільки це виллється в погані оцінки? Сьогодні ми дізнаємося як батьки шкільнііков допомагають власним дітям не тільки долати шкільні навантаження, але й зберегти їхнє здоров'я.

Мої діти вже дорослі, але я добре пам'ятаю, як після літнього відпочинку їм було важко увійти в шкільний ритм. На очах рум'яні хлопчиків ставали хронічно втомленими, невиспані і дратівливими.

- Кожен з родителїй добре знає своє чадо і прагне до того, щоб його дитинство не перетворилося на коротку ланцюжок « будинок-школа-будинок & raquo ;, - вважає Е лена Іванівна Вербова - редактор порталу "
".

Насамперед, Олена радить не забувати про дотримання режиму, навіть у канікулярні дні. Варто дізнатися в вчителів, не засинає лі ваша дитина на заняттях. Можливо, потрібно щоб він лягав спати раніше.

Чергуйте види діяльності, адже, якщо учень « засів » за уроками, то мозок не отримує достатньо кисню, тому що кров через малорухливість застоюється і погано циркулює. Тому привчайте ребенка робити перерви, щоб розім'ятися, прогулятися або відвідати спортивну секцію або розвиваючий гурток. Прослідкуйте, щоб школяр регулярно виконував складні і легкі завдання, наприклад, вирішував математичні завдання і вивчав вірші напам'ять.

Забезпечте комфортні умови для виконання домашніх завдань. Питна вода допоможе боротися звтомою. Вимкнені телевізор і комп'ютер не псують поставу і очі і не вкрадуть час, який можна провести більш активно. Комплекс вітамінів і мінералів, загартовування і правильне харчування, також є великою підмогою для здоров'я школяра.

Ці прості і, здавалося б, всім відомоПерші поради допоможуть вашим дітям-школярам зміцнити і зберегти своє здоров'я.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ