Головна : Новини

Проблеми з хребтом це назавжди?

, 00:30
0 340

Хребет, як опора і основа всього організму надзвичайно важливий і його патології тоже потребують надзвичайної уваги. Для цього застосовують як консервативне, так і різного виду складні оперативні конструктивні методи відновлення здоров'я хребта.

Особливості та переваги лікування хребта в клініці доктора Войта

Центр лікування хребта і хвороб спини клініки Докторому Войта - багатопрофільний. Він включає в себе ортопедії, гострої травми і ліжка кістково-гнійної інфекції, як результат ускладнень травм і захворювань опорно-рухового апарату. Тут допомагають хворим з травмами і захворюваннями хребта різними методами. Так, наприклад, з консервативних методів лікування патології хребта широко ініменяются медикаментозні, фізіотерапевтичні, методи гомеосиніатрія (або як її також називають, мезотерапія - введення гомеопатичних препаратів в біологічно активні точки).

Також тут застосовують методику паравертебральних ін'єкцій, тобто доведення ліків (в основному гомеопатії, стимуляторів і т. д.) до хворих міжхребцевих дпозовів, хребців суглобів, методику епідурального адгезіолізу як проміжний варіант між консервативним і оперативним методом лікування.

Суть даного методу

Суть цього методу полягає в тому, що до хребта імплантується епідуральний катетер. Принцип дії цієї процедури полягає в тому, кадо, скажімо, з виноградинами (так грижа має приблизно таку структуру, як виноградника) під впливом сонячних променів утворюється родзинка, за рахунок того, що грижу покидає рідка фракція.

Хірургічне лікування грижі

Також у відділенні здійснюється широкий спектр активних хірургічних методов лікування пошкоджень та захворювань хребта. Також застосовуємо методику транспедикулярної фіксації хребта при його переломах, нестабільності хребта, зміщенні. Якщо говорити схематично, то раніше люди з переламаним хребцем лежали 3-6 місяців безпосередньо прикуті до ліжка. Зараз хворі після такого ж перелому після современной операції встають на ноги на другий день. Звичайно, ходять за допомогою милиць. Але це вже принципово скорочує витрати на лікування хворих, - пояснює головний ортопед-травматолог. Безумовно, ці металоконструкції недешеві, але якщо вважати сумарно, то виконання цієї операції дозволяє оптимізувати лікувальний процес настільки, що людина зважкою травмою вже на другий-третій день після операції спосіб ходити своїми ногами.

Дегенеративно-дистрофічні ураження хребта

При дегенеративно-дистрофічних ураженнях хребта (як це в народі називають "грижа") виконуються операції, спрямовані на відновлення біомеханіки в позвоночном рухомому сегменті, на протезування міжхребцевих дисків. Так само, як сучасні технології дозволяють протезувати зубний ряд в стоматології, так сучасні високотехнологічні імплантати дозволяють повністю відновлювати біомеханіку навантажень міжхребцевих дисків, протезуючи їх. Також застосовуються методики різних стабілізуючих і корректірующіх операцій, методи, які дозволяють виліковувати навіть хронічні хвороби хребта, які раніше були практично безнадійними.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ