Головна : Новини

Чому багато хто вибирає пансіонат «Корда»?

, 11:42
0 325

Православний пансіонат « » є одним з лучших в нашій країні. Нещодавно я особисто поспілкувалася з деякими співробітниками, і від що вони говорять про цей заклад.

Які складові турботи про Ваших підопічних?

По-перше, це медичне обслуговування. Кожен день лікар робить обхід пацієнтів. При необхідності призначає лікування. Медикаменти хворі отримуютьбезкоштовно. Для цього в нашому штаті є лікар, медсестра і чотири молодших сестри. Далі - харчування. Воно у нас чотириразове. Головний склад продуктів, у яких готуються страви: свинина, масло, риба, м'ясо курки, рибні консерви, сир, а також печиво, цукерки, вафлі, зефір і ін. Цим займаються два кухарі і дієтсестра. Санітарні правила: три разина місяць обов'язкові ванна і заміна білизни. За бажанням водні процедури є необмеженими. Прання одягу при кожній необхідності. Для цього ми машину-автомат. А в штаті - пралю і сестру господарку.

Як проходить адаптація літніх людей, які потрапили сюди вперше?

Підопічні дуже дружні, підтримуютьодин одного. Загальна проблема їх об'єднує. Старожили оточують увагою новенького, заспокоюють, кажуть, як їм живеться. Таке ставлення сприяє тому, що звикання відбувається досить швидко. Персонал також допомагає адаптуватися. Старенькі дуже люблять поговорити. Ось ми і слухаємо їх історії. Деякі з них претендують на цілу книгу. НДякое тут почуєш. Проходить кілька днів, і нова людина вливається в нашу сім'ю.

Які відносинах між підопічними?

Ці відносини, дійсно, як між членами однієї сім'ї. Між пацієнтами постійне спілкування. Вони діляться. Як тільки кого відвідають і принесуть що-небудь смачненьке, відразу і чолОвеков йде по палатах і пригощає всіх. І так щоразу. Ми також створюємо домашні умови. Ставимося до них як до рідних, шкодуємо їх. Знаєте, старі як діти. А ще у нас є грядка, там персонал посадив овочі. І кожен може там вирвати те, що йому хочеться. Ну, як вдома.

Продовжуючи тему, варто відзначити, що обстановкаа в закладі дійсно домашня. На підлозі - доріжки, на стінах - килими, на ліжках - яскраві покривала, на вікнах - хороший тюль. Але найважливішим у цьому питанні є людський фактор, а саме: ставлення персоналу до людей похилого віку. З розмови з підопічними було ясно, що нарікань на працівників у них немає. Ставленням до них вони задоволені. На питоси відповідали жваво і щиро. У мене склалася думка, що люди там працюють добрі і душевні. Коли підсобний робітник (у них і така штатна одиниця) віз бабусю в колясці з прогулянки, то здалося, що він везе близької йому людини.

Висновки

З якою метою написана ця стаття? Ні в якому разі не воспринимайте це як рекламу. Маючи той же російський менталітет, щиро бажаю кожному бабусі і кожному дідусеві провести свою старість в родині, де вони будуть забезпечені щирим турботою рідних, незважаючи на їхню зайнятість. Але життя - це життя! Всяке може трапитися. І якщо вже людина на старості залишилася самотньою, або рідні люди не піклуються про неї должним чином, не потрібно ускладнювати своє життя ще більше. Варто набратися мужності і довіритися працівникам територіального центру - чуйним, відповідальним і милосердним, - і їх увага і турбота додасть впевненості у завтрашньому дні, а також сил до життя кожної старенькій людині.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ