Головна : Новини

Часті несправності холодильників

, 22:14
0 309

Сьогодні ми поговоримо про найбільш частих несправності холодильників і розповість нам про них Іванов В. К. - співробітник інтернет-магазину послуг TEND, який, у свою чергу, спеціалізується по .

Неприємні запахи в камері

Це може бути декілька причин, основними з яких є:

  • неправильне використання;
  • недбалий догляд;
  • накопичення рідини в простінках;
  • тривалий простій закритого непрацюючого холодильника;
  • зберігання продуктів харчування, які видають неприємний запах.

Швидке утворення льоду і снігу

У холодильнику сніг утворюється із присутньої в повітрі вологи, яка при попаданні в нього, конденсується на його стінках.це, Найчастіше - це несправність ущільнювача дверцят холодильника.

Немає охолодження

Якщо ні охолодження, але компресор працює, причиною поломки найчастіше є витік фреону. Також це може бути:

  • корозія або поломка клапанів;
  • засмічення фільтра-капіляра;
  • замерзання вологи в агрегаті.

Погане охолодження продуктів

Причиною цього можуть бути перевантаженість продуктами і, як наслідок, недостатня циркуляція повітря, а також відсутність охолодження низу камери. Якщо охолодження рівномірно погане, тоді в 1-у чергу потрібно перевірити температуру. Якщо причина не в цьому, тоді це може бути недостатнє охолодження конденсатора в результаті нестачі вільного доступу повітря або високої температури. Також причиною можуть стати: засмічення фільтра капіляра або витік фреону.

Компресор (мотор) працює без виключень

Потрібно звернути свою увагу на температуру в приміщенні і на положення ручки регулятора температури. Якщо поставлений максимальний температурний режим поставлений, а температура навколишнього середовища 30 ° С і вышето, то така робота холодильника не є ознакою його поломки. Якщо ж высшесказанные умови в вашому випадку не підходять, тоді, на жаль, у вас зламався терморегулятор. Якщо на додачу до безперервної роботи у Вас ще й погане охолоджуються продукти, тоді - це витік фреону.

Не працює компресор (мотор)

Якщо компресор (мотор) холодильника ніби "помер" - це ще не означає, що зламався саме він. Причиною цієї поломки можуть бути пошкодження зовнішньої проводки, а також вихід з ладу реле, терморегулятора.

Підвищений шум холодильного агрегату

Якщо під час роботи холодильник видає: стукіт, гуркіт, неприродний шум та інші звуки, тоді може бути кілька варіантів. Починаючи від банального порушення кріплення і закінчуючи більш серйозними пошкодженнями: деренчання в реле, вихід з ладу холодильного агрегату і ін

Б'ється струмом

Якщо при дотику до металевих деталей холодильника ви постійно або тільки лише при роботі компресора відчуваєте електричний струм, тоді це свідчить про витоку струму на корпус, а цього не повинно бути. Якщо ви виявили цю несправність, відразу ж відключити холодильник від електричної мережі для власної безпеки. Визначити витік повинен майстру, а дефектний провід або електроапаратуру потрібно замінити. На крайній випадок, можна добре заізолювати місце пробою.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»: translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ