Головна : Новини

Timberland: історія жовтих черевик

, 14:35
0 300

Історія даного виробника верхнього одягу з Америки стартує в 1952 р. Засновником даного бренду є український емігрант Натан Шварц (народився в Одесі, а емігрував в Америку перед самим початком 1-ї Світової Війни). Довгий час, продовжуючи сімейну традицію Натан працював шевцем. Правда, на відміну від його родичів, така роль його не влаштовувала, він хотів набагато більшого. Тому містер Шварц збирав гроші і чекав вдалого моменту. Так у 1952 р. він прийняв рішення придбати 50 % акцій компанії The Abington Shoe Company (на той час вона була нікому не відомою), яка перебувала в Абінгтоні, неподалік від Бостона в штаті Массачусетс. Справи у Натана пішли добре, і вже через 3-ри роки, він стає повноправним власником The Abington Shoe Company, викупивши частину акцій. До того часу його сини вже йому допомагали. Але навіть це Натану здавалося недостатнім — він хотів, щоб його компанія стала дуже відомою.

1965 році з'явилася нова технологія, що дозволяла поєднувати шкіряний верх з підошвою без швів, а також підвищувала водонепроникність. Це позначилося на величезному зростанні популярності взуття, що виробляється на фабриці містера Шварца. До речі, 1-ті черевики, які створили за новою технологією, були жовтого кольору. Як свідчить офіційна легенда: "Вони були спеціально зроблені саме такими, адже на такому марком кольорі всі їх достоїнства були помітні особливо добре. Пара такого взуття на сьогоднішній день знаходиться в Музеї Дизайну в Лондоні. Також жовтий колір зіграв ще 1-ну важливу роль — взуття стала впізнаваною.

Важлива подія відбувається в 1973 році — з'являється новий бренд Timberland. Ця назва в перекладі з англ.,означає «лісова ділянка» — так називають багаті цінною деревиною лісові угіддя. На логотипі, що дуже навіть логічно, можна побачити американський дуб. У зв'язку із зростанням популярності бренду, в 1978 р. компанію перейменували в The Timberland Company. До того часу Timberland вже був дуже відомим як США, так і в Європі, особливо в Італії. А сталося це завдяки жителю Італії Джузеппе Веронесі, який у 1979 році закупив партію з 3 тисяч пар взуття, а в наступному році приїхав в захваті за наступною партією. Так підконтрольна Джузеппе Веронесі компанія Ritz Firma, стала 1-им дистриб'ютором Timberland в Європі. До речі, ви можете придбати в інтернет-магазині: vse-krossovki.in.ua.

У 1988 році в світ виходить 1-ша одяг Timberland, яка була прийнята публікою досить прихильно. Спочатку були лише чоловічі колекції, але, через кілька років, з'явилися й жіночі. А у 1996 р. з'явилися ще дитячі колекції.

Сьогодні фірмові стоки Timberland (кількість магазинів вже давно перевищила 1000), ви можете знайти у всіх куточках нашої планети. Виробничі потужності компанії розкидані також широко. За останні кілька років компанія The Timberland Company поглинула кілька відомих брендів (GoLite, Howies, SmartWool, iPatch, Mion). Що ж стосується старої назви "Timberland", то так тепер називається 1-на з колекцій взуття.

Компанія, як і раніше є сімейним бізнесом. Її штаб-квартира розташована в Бостоні.

Переведено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ