Головна : Новини

Шлаки та їх вплив на організм

, 15:59
0 304

Як повідомляє портал : в результаті обмінних процесів в людському організмі природно утворюються кінцеві продукти життєдіяльності, які ми просто називаємо "шлаками". І тут простежується закономірність: чим активніший спосіб життя веде людина, тим більше утворюється шлаків. Це означає, що очищенню організму доведеться приділити більше уваги. Якщо шлаки, по мірі їх утворення, не будуть видалятися своєчасно, тоді в людини развинутся різні хвороби. А які саме - буде залежати від того, де у конкретної людини знаходяться генетично слабкі місця.

Лікарі-гомеопати стверджують, що захворювання - це своєрідна гра токсинів. І якщо ви будете знати, як очистити ваш організм і будете займатися профілактикою, то ви залишаєтеся здоровим. А ось, коли "шлаки" будуть грати вашим організмом, ви будете змушені лікуватися час від часу:

  • У одних людей в більш молодому біологічному віці (не потрібно плутати з вашим віком, вказаному в паспорті - він, найчастіше, набагато менше) по мірі накопичення в кровоносному руслі токсинів починаються анемії, проблеми з ВСД, тромбоцитопенії;
  • У інших вони проявляються псоріаз, вугровим висипом, нейродермітом;
  • У третіх — головний біль або специфічне випадання волосся на голові вказують на погану якість крові, що притікає до них;
  • У четвертих вони проявляються сольовий діатез, регулярним загостренням хронічного простатиту або циститу, сечокам'яної хвороби.

Чому не варто чистити організм клізмою

Є досить багато шляхів самоочищення організму від шлаків. Відмінно, якщо ваш організм почне самостійно очищати кишечник. Правда в подібному випадку, найчастіше, намагаються обійтися закріплюють засобами. Тут, якщо ви все ж не хочете стати заручником цієї ситуації, тоді вам потрібно в режимі реального часу, систематично і правильно проводити очищення організму. І почати варто з травної системи. Тут ви можете легко об'єднати очищення кишечнику з правильним харчуванням.

найпростішим спосіб очищення кишечника, здавалося б, є клізма. Часто її ще називають очисною клізмою. Правда краще всього така клізма допомагає тільки тоді, коли запор не можливо усунути іншим способом. Серію очисних клізм повинен призначати лише лікар за суворим медпоказаннями. І проводити її ви повинні під його контролем, в іншому випадку у вас буде порушення мікрофлори кишечника і вам доведеться лікувати дисбактеріоз. Саме тому, очищення кишечника клізмою - це скоріше екстрена допомога.

В очищенні організму клізма не має вирішального значення, оскільки з її допомогою ви зможете очистити тільки товстий кишечник. А ось основні процеси травлення, а також очищення організму відбуваються у тонкому кишечнику. І якщо з тонкого кишечника в кров всмоктується 10-15 літрів, то з товстого - лише 200-400 мл Правда, різниця суттєва?

Переведено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ