Головна : Новини

Переваги лікування в Ізраїлі

, 15:15
0 335

Медицина Ізраїлю має заслуженою славою, і є однією з найкращих у цілому світі. Як показує статистика (а цифри не брешуть), тривалість життя жителів Ізраїлю — 1-на з найвищих у світі. Також, Ізраїль лідирує за такого життєво важливого показника, як виживаність онко хворих. Сфера охорони здоров'я Ізраїлю відмінно укомплектована штатом висококласних фахівців і користується новітніми науковими і технічними розробками. Пацієнти зі всього світу вважають за краще приїжджати на діагностику та лікування на Землю Обітовану. Серед медичних центрів Ізраїлю можна відзначити: «Герцлія», «Ассута», «», «Nara», «Рамат - Авів», «Шиба», «Асаф-ха-Рофе», «Белинсон», «Іхілов».

В клініках країни постійно вивчаються і впроваджуються нові методи лікування та діагностики хвороб і вдосконалюються старі. Ізраїльська медицина може пишатися впровадженням:

  • технологій ортопедичного протезування;
  • малоінвазивних хірургічних операцій;
  • оригінальних метод лікування і діагностики раку.

Сьогодні ізраїльські лікарі лікують майже все патології серця і судин, також величезних успіхів вони досягли в областях офтальмології та нейрохірургії. Ізраїль є лідером в допологової діагностики та лікування безпліддя і гінекологічних хвороб. Сьогодні медпрацівники Ізраїлю навчаються в найкращих медичних ВУЗах світу, проходять стажування у провідних клініках Заходу, беруть участь у міжнародних дослідженнях. В Ізраїлі є як мінімум 4 медичні освітні та науково-дослідні центри світового рівня (медшкола університету Тель-Авіва, центр охорони здоров'я університету Бен-Гуріона, медшкола Єврейського університету, медфакультет Техніона). Також в Ізраїлі функціонують 7 великих амбулаторних центрів.

Вироблене в Ізраїлі медичне обладнання застосовується в клініках всього світу. Це: високоякісні хірургічні лазери, МРТ, ультразвукові сканери, ядерні камери та ін сучасна медтехніка.

Медпослуги в Ізраїлі стоять на багато дешевше, ніж в медустановах США, Канади та Європи. Також ще одним плюсом ізраїльської медицини є індивідуальний підхід до лікування, можливість проведення в найкоротші терміни консиліуму і консультацій фахівців, якісний сервіс, відмінні умови для реабілітації, відкритість для пацієнтів з усього світу.

Рік за роком Ізраїль відвідує все більше іноземних гостей з метою пройти діагностичне дослідження, курс лікування та реабілітаційні процедури. Також, у пацієнтів ізраїльських клінік є унікальна можливість оглянути історичні пам'ятки, доторкнутися до релігійних святинь, відвідати знамениті курорти.

Переведено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ