здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Проблема хронічних запальних захворювань

Лютий 26 2014

Проблема хронічних запальних захворювань кишечника (ХЗЗК) В останні роки все більше набуває медичного соціального значення як у всьому світі, так і в Україні, через значне зростання захворюваності, летальності та економічних втрат (Н.В. Харченко, 2005; WJ Sandborn, 2004). За даними комітету експертів ВООЗ рівень захворюваності хворобою Крона (БК) в країнах Європи за останні десять років вирос в 5 разів, кількість хворих неспецифічний виразковий коліт (НВК) збільшилася до 1% дорослого населення (DK Bonen, 2003; EV Loffus; 2004).

ХЗЗК починаються в молодому і середньому віці і відносяться до найбільш важких захворювань травного тракту. Діагностичні помилки, несвоєчасне і неадекватне лікування призводять до збільшеннячисла хворих з важким перебігом, протяжними формами, системними проявами, обумовлює тривалу непрацездатність, інвалідизацію та навіть смерть хворих. При прогресуванні ХЗЗК загрозливі для життя ускладнення виникають у 29% хворих на НВК і у 70% хворих на ХК (А.А. Белоусова, 2002; Ш.Б. Тагаев, 2005; T. Orchard, 2005).

Діагностика ХЗЗК є складною медичною проблемою. Тільки у 62% хворих ХК діагноз встановлюється протягом тижня після звернення до лікаря. У 15% пацієнтів з ХК первинно ставиться діагноз НВК, в 18% - захворювань інших органів і систем (G. Adler, 2001, 2005; GNJ Tytgat, 2005). У кожного хворого проводиться диференціальна діагностика між НПК і ХК, в 10% cпостережень визначити нозологічну форму майже неможливо. Тим часом в прогнозі, тактиці лікування НВК і ХК існують принципові розбіжності, які вимагають розрізнення цих хвороб (А.Є. Головенко та співавт., 2003; TR Koch, 2002; RH Riddel, 2005), що обумовлює актуальність вивчення особливостей маніфестації та перебігу нозологічних форм ХЗЗК з виділенням найбільш типових їх проявів. Так для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту запального характеру використовують:, ромашку, женьшень, звіробій і т. Д.

Поширеним варіантом перебігу ХЗЗК є тривале рецидивирования, тому проблемним питанням є своєчасна діагностика загострень НЯДо і БК. До теперішнього часу визначення загострення ХЗЗК здійснюється на підставі аналізу фенотипічних ознак. Клінічні індекси, запропоновані для характеристики запальної активності, базуються переважно на оцінці самопочуття хворим, через що не можуть вважатися об'єктивними (L. Biancone et al., 2002; DA Drossman, 2004). Ітак, пошук інформативних критеріїв, що вказують на активність захворювання і допомагали у визначенні загострення НВК і ХК, є актуальним.

Незважаючи на велику кількість наукових досліджень, залишаються нез'ясованими етіологія та багато інших питань патогенезу НВК і ХК. Захворювання характеризуються складним патогенезом, тому ведучий механизм формування НПК і ХК може істотно відрізнятися? і визначення цих патогенетичних особливостей дозволить поліпшити діагностику нозологічних форм ХЗЗК.

← Захисні ролети на вікна Інвалідний візок із... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен