Головна : Новини

Інвалідний візок із звичайним електроприводом

, 17:46
0 899

Rocket - нове довОльне покоління таких собі інвалідних колясок непоганим мотором, які пропонують досить широкий спектр елементарних модульних рішень і багато опцій настройок. Rocket легко і просто підлаштовується та індивідуально досить просто регулюється під особливості уподобань користувача шляхом зміни звичайної ширини і глибини самого сидіння, а также пробачимо зміною висоти підлокітників і спинки коляски.


  Візок Rocket досить виділяється на ринку дуже сильно завдяки саме унікальної функції елементарного похилого положення, багатофункціональності та дизайну. Спеціальна витончена алюмінієва рама і дуже інноваційна система хорошого зветодіодного освітлення часто робить коляску сучасної і привабливою.

На задні колеса привід. Знімні підніжки досить просто регулюються по висоті. Присутня опція зміни кута нахилу самого візка. Є достатньо міцний ремінь безпеки, також досить просто регулюється ширина і не менш важлива глибина сидіння,подушки які можна зняти, чохол який можна легко помити, спинка, яка має свою індивідуальну регулювання нахилу і деякої пружності, підлокітники-їх теж можна підігнати під комфортні для людини, передня і задня світлова система має індикатори, відмінною якістю також є   зарядний пристрій, який вбудовано.

Досить функціональний варіант, зручний у використанні, практичний, думаю що багатьом він дуже сподобається і припаде до душі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ