Головна : Новини

Як можна відпочити екстремально взимку

, 11:08
0 289

Взимку жителі люблять відвідувати не тільки вже звичні гірськолижні курорти в своїй країні і за кордоном, але й цікавляться екстремальними видами відпочинку. Пропонуємо цікаву інформацію у форматі питань і відповідей у рамках "Кабінету туристичних новин".

Відповіді на актуальні запитання про відпочинок надає директор туристичного агентства "Seven.travel" - Любов Семенова.

- Який курорт краще вибрати для серфінгу?

Перш за все, для серфінгіста головне хороша хвиля і не одна. Коли бажання зайнятися серфінгом з'являється раптово, то на допомогу прийде Марокко, адже тут можна ловити хвилі протягом цілого року, але все ж кращі приходять з жовтня по березень. На початок зими припадає професійний сезон, хоча і восени можна знайти піщані або рифові пляжі, де вирують стабільні хвилі.

Шрі-Ланка - рай для серфінгістів, охоче приймає з жовтня по березень на західному узбережжі в районі Хиккадувы, де хвилі досягають 2-3 метрів. Завдяки невисоким хвиль, які розбиваються об піщане дно, процес освоєння майстерності серфінгу полегшиться.

- Ми хочемо відпочити і поєднати свій відпочинок із шопінгом, чула щось про офшорних зонах, розкажіть більше.

Андорра - не самий duty free, низькі ціни на косметику і якісний алкоголь вас приємно здивують. Країна знаходиться в вільній економічній зоні, тому туристи свідомо обирають її для шопінгу.

За рахунок того, до Дубаї ні податків, європейські колекції тут коштують на 20-30% дешевше. Великого піку досягають знижки до 70% під час щорічного Дубайського Торгового Фестивалю з 3 січня по 3 лютого.

- Поки ще немає гірськолижного сезону, куди можна поїхати відпочити, наприклад, в Україні?

Ми пропонуємо тур на три дні: Лицарські фортеці - Український Відень - Буковинські Карпати. Екскурсії старовинними вуличками Чернівців та Камянець-Подільського, неприступними фортецями. Буковинські Карпати почнемо дізнаватися з перевалу Німчич, де любив відпочивати Іван Франко, Леся Українка. Саме тут вас чекає пішохідний сходження на скелю Соколине око і Протяте каміння. Протягом подорожі Українська пейзажі набувають нового значення, достатньо знайомі місця постають перед туристом історичної Меккою, де зупинився час, але це тільки на користь історичному духа багатства України.

- Що порадите росіянам?

Для росіян пораджу Шерегеш - найбільший гірськолижний курорт в РФ. На сьогодні цей курорт щорічно відвідують приблизно 800, 000 туристів в рік. Тут для туристів доступні: 3 гондольні дороги, 6 основних трас, більше 50 готелів і величезна кількість бугельних і крісельних підйомників. Більш детально дивіться .

- Бачив в соціальній мережі є таке нове напрям як екстрим туризм, розкажіть більше.

Екстрим туризм почав свій старт з організації сплавів по річках і походів в Карпати. Разом з кваліфікованими інструкторами вже організовували 5-денний сплав мальовничим каньйоном ріки Дністер, вікенд в Надслучанський Швейцарії (2-денний сплав по річці Случ в межах Рівненської області), особливо екстремальні на незабутні враження можна отримати на рафтингу гірських річках Карпат, які будемо організовувати навесні . Розробили кілька нових на ринку України, маршрутів туристичних походів у Карпати, де можна побачити немодифіковану людиною природу, підпорядкувати красиві Карпатські вершини, посидіти в приємному колективі біля вечірнього багаття. Взимку також плануємо кілька сходжень на засніжені Говерлу і Петрос.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ